Piedāvājums spēkā vēl:

Digitālā televīzija
(Pilnais kanālu bloks)
un ātrs internets

Ja vēlies baudīt kvalitatīvu televīzijas kanālu piedāvājumu un ātru internetu par īpaši izdevīgu cenu, izvēlies mūsdienīgo mājas pakalpojumu komplektu - digitālā televīzija un internets!

Digitālā televīzija pārsteigs tevi ar dažādām funkcijām, kas pie TV ekrāna pavadīto atpūtas laiku padarīs vēl baudāmāku. Savukārt optiskais internets ar ātrumu līdz 300 Mbit/s ļaus Tev bez traucējumiem izmantot videokonferenču platformas, strādāt vai mācīties attālināti un kvalitatīvi pavadīt laiku internetā. Šo televīziju varam nodrošināt arī vietās, kur vēl nav pieejama jaunā interaktīvā televīzija.

Bez maksas saņem divu diapazonu gigabita bezvadu rūteri ZYXEL EMG3525:

  • Divu diapazonu tehnoloģija – 2.4GHz un 5GHz diapazoni stabilam bezvadu signālam;
  • Zyxel MPro Mesh® risinājums ļauj izveidot stabilu bezvadu tīklu visā mājā, nodrošinot lielāku ātrumu, plašāku pārklājumu un drošāku savienojumu ierīcēm, kas pievienotas tīklam;
  • Iespēja attālināti konfigurēt, jaunināt un pārvaldīt rūteri;
  • Četri gigabita interneta porti un viens USB ports;
  • Savietojams ar IPTV STB, Smart TV, DLNA ierīcēm.

Īpašības

Ātrums līdz 300 Mbit/s

Pieslēguma kapacitāte ļaus lietot internetu visai ģimenei visdažādākajās ierīcēs.

Stabilitāte

Nodrošināsim vienlīdz ātru failu augšupielādi un lejupielādi, kā arī nemainīgu interneta ātrumu gan Latvijas, gan ārzemju resursiem jebkurā diennakts laikā.

HD kanāli

Skaties savus iecienītos kanālus nevainojamā attēla un skaņas kvalitātē! Reālistisks attēls, kas ļauj pamanīt vissīkākās detaļas un dzirdēt TV ekrānā notiekošo tā, it kā tas būtu Tev blakus.

Kanālu izlase

Personalizē savu televīzijas kanālu sarakstu ar kanālu izlases funkciju! Ātra un ērta pārslēgšanās uz iecienītajiem TV kanāliem, kā arī iepazīšanās ar programmu.

Valodas izvēle

Skaties pārraides izvēlētajā valodā! Vari izvēlēties valodu, kuru saproti vislabāk, vai citu, kurai dod priekšroku.

Subtitri

Lieliska iespēja apgūt svešvalodu! Vari skatīties filmas vai raidījumus oriģinālvalodā ar ieslēgtiem subtitriem sev saprotamākajā valodā.

EPG

Izmanto elektroniskā programmas gida (EPG) funkcijas, lai iepazītos ar programmu un sīkāku informāciju par konkrēto pārraidi.

Atgādinājums

Nenokavē savu iemīļoto raidījumu! Pārraidei, kuru vēlies noskatīties, vari uzstādīt atgādinājumu.

Vecāku kontrole

Ja vēlies savam bērnam ierobežot piekļuvi nevēlamam TV saturam, izmanto kanālu bloķēšanas funkciju.

DVB-T apraides Standarts

Digitālās apraides Eiropas standarta terrestrial versija ir daudz izturīgāka pret ārējiem traucējumiem un trokšņiem nekā citas Standarta versijas.

Kanāli

Priekšrocības

Bezmaksas Wi-Fi rūteris

Tikai šomēnes, pieslēdzot pakalpojumu, bez papildu maksas saņem savam interneta ātrumam atbilstošu Wi-Fi rūteri.

Dāvanā Pilnais TV bloks

Tikai šomēnes, pieslēdzot pakalpojumu, uz 24 mēnešiem par brīvu saņemsi Pilno televīzijas kanālu bloku.

Bezmaksas rūtera konfigurācija

Pakalpojuma pieslēgšanas brīdī, mūsu speciālists bez maksas iestatīs Jūsu rūteri, lai tas nodrošinātu maksimālo interneta ātrumu.

Bezmaksas papildu TV

Pieslēdz papildu televizorus bez maksas un lieto vairākus televizorus par vienu cenu.

Bezmaksas aparatūra

Aparatūru, kura Tev nepieciešama televīzijas uztveršanai, nodrošināsim un uzstādīsim bez papildu maksas.

Bezmaksas ierīkošana

Pakalpojumu ierīkosim Tev izdevīgā laikā – ātri, ērti un bez papildu samaksas.

Bezmaksas klientu serviss

Nodrošinām 24/7 klientu servisa atbalsta dienestu, uz kuru vari droši zvanīt bez papildu maksas par sarunu.

Papildu TV kanāli

Pieslēdz arī tematiskās pakas - TV3 Film+Sport paku ar 6 kanāliem un 1 sporta tiešraižu straumējumu par 9,99 €/mēn. vai Pieaugušo paku ar 4 kanāliem tikai par 2,50 €/mēn.

Pieslēdz digitālo televīziju (Pilnais kanālu bloks) ar ātru internetu par īpašu cenu un saņem dāvanā jaudīgu Wi-Fi rūteri:

Pēc 6 mēnešiem
16
00mēnesī
5
00mēnesī
Pirmos 6 mēnešus

Noskaidro, vai šis piedāvājums Tev ir pieejams

Lūdzu ievadiet vismaz 4 simbolus!
Atvainojiet, adrese netika atrasta!
Jums ir jāizvēlas adresi
Pārbaudīt

* Akcijas periods: 05.12.2022. – 01.01.2023. Līguma termiņš – 24 mēneši. Pieslēguma maksa – 0,00€. Dāvanā Wi-Fi rūteris ZYXEL EMG3525-T50B. Cenas norādītas par komplektu digitālā televīzija kopā ar interneta pieslēgumu. Akcijas cenas pieejamas, piesakot pakalpojumu akcijas periodā. Akcijas cena 5,00€/mēn. ir spēkā pirmos 6 mēnešus. Sākot ar 7. mēnesi īpaša pazemināta abonēšanas cena par komplektu ar interneta ātrumu: līdz 300Mbit/s – 16,00 €/mēn.; līdz 700Mbit/s – 17,00 €/mēn.; līdz 1000 Mbit/s – 18,00. Sākot ar 25. mēnesi standarta pakalpojuma abonēšanas maksa. Cenas norādītas ar PVN. Pakalpojums pieejams Baltcom pārklājuma zonā. Piedāvājums spēkā fiziskām personām – jauniem klientiem, kā arī tiem, kuri atslēguši Baltcom pakalpojumus 3 mēnešus pirms akcijas sākuma. Interneta ātrums un televīzijas kanālu piedāvājums atkarīgs no tehniskajām iespējām pieslēguma adresē. Minimālais garantētais interneta lejupielādes ātrums ir 60% no adresē pieejamā maksimālā interneta ātruma.

Informējam, ka līgumu noslēgšanas sagatavošanai, pakalpojuma ierīkošanai, pakalpojuma kvalitātes nodrošināšanai, kā arī normatīvajos aktos noteikto prasību izpildei SIA “Baltcom” apstrādās Jūsu personas datus. Vairāk informācijas par SIA “Baltcom” realizēto datu apstrādi un Jūsu tiesībām saistībā ar to lūdzam skatīt šeit: https://baltcom.lv/privatuma-politika/.

Līguma kopsavilkums >>>

Cits
mēn.
kwh
Pievienot
24 mēneši
12 mēneši
Beztermiņa
Mēs Jums rekomendējam