Piedāvājums spēkā vēl:

Interaktīvā televīzija
ar optisko internetu

Radīti viens otram

Baltcom interaktīvā televīzija ar optisko internetu ir kā radīta aizraujošai laika pavadīšanai mājās! Pieslēdz tagad un saņem:

  • Īpaši izdevīgu cenu
  • Bezmaksas ierīkošanu Tev vēlamā laikā
  • 24/7 klientu servisa atbalstu

Interaktīvā televīzija sniedz Tev iespēju skatīties filmas un raidījumus ierakstā no arhīva, apturēt vai sākt skatīties pārraidi no sākuma, pārtīt garlaicīgos raidījuma fragmentus un reklāmas. Izbaudi televīzijas piedāvāto plašo kanālu klāstu un izcilo attēla kvalitāti!

Baltcom optiskais internets – ātrs un stabils, daudz mazāk pakļauts ārējiem faktoriem. Simetriska failu augšupielāde un lejupielāde, kā arī nemainīgs ātrums gan Latvijas, gan ārzemju resursiem. Garantējam maksimālo iespējamo interneta ātrumu Tavā adresē!

Pieslēdz ideālo komplektu mūsdienīgam mājoklim!

Noskaidro, vai šis piedāvājums Tev ir pieejams

Lūdzu ievadiet vismaz 4 simbolus!
Atvainojiet, adrese netika atrasta!
Jums ir jāizvēlas adresi
Pārbaudīt

*Akcijas periods: 30.01.2017.–26.02.2017. Līguma termiņš – 24 mēneši. Pieslēguma maksa – 0,00 EUR. Akcijas cena pieejama, piesakot pakalpojumu akcijas periodā. Cena norādīta par komplektu interaktīvā televīzija kopā ar optisko internetu. Atlaide tiek piemērota pirmajiem 6 mēnešiem. Pēc tam standarta pakalpojuma abonēšanas maksa 18,00 EUR/mēn. Cenas norādītas ar PVN. Pakalpojums pieejams Baltcom pārklājuma zonā. Piedāvājums spēkā fiziskām personām – jauniem klientiem, kā arī tiem, kuri atslēguši Baltcom pakalpojumus 3 mēnešus pirms akcijas sākuma. Interneta ātrums atkarīgs no tehniskajām iespējām pieslēguma adresē. Minimālais garantētais interneta lejupielādes ātrums ir 20% no adresē pieejamā maksimālā interneta ātruma.

Jums jāpiekrīt noteikumiem!
Jums jāizvēlas vismaz vienu produktu lai turpinātu!
Cits
mēn.
kwh
Pievienot
24 mēneši
12 mēneši
Bez termiņa
Mēs Jums rekomendējam