Baltcom Internets un Go3 plāns "TV un Filmas"

Nākamās paaudzes televīzija, ko vari skatīties, kur un kad vēlies – mājās vai esot ceļā! Go3 Tu atradīsi savus iemīļotākos TV kanālus ar aizraujošu saturu visai ģimenei.

Lielākā daļa no Go3 satura ir pieejama ar tulkojumu latviešu valodā (audio vai subtitri). Go3 nav reklāmu - Tava skatīšanās pieredze netiks traucēta.

Labākā izvēle ir komplektā ar Baltcom optisko internetu, kas nodrošina ātru un stabilu savienojumu jebkurā diennakts laikā, neatkarīgi no lietotāju skaita.

Go3 plāns "TV un Filmas" par īpaši izdevīgu cenu:

  • Vairāk nekā 35 vietējo un ārzemju TV kanālu;
  • Paramount+: Paramount Pictures filmas, CBS/ShowTime TV seriāli, Comedy Central, Nickelodeon animācijas filmas, MTV realitātes šovi;
  • Go3 producēti seriāli, filmas un šovi, kas ir pieejami tikai Go3;
  • Jaunākās filmas un seriāli;
  • Saturs bērniem;
  • Ekskluzīva pieeja vietējiem šoviem pirms TV ētera;
  • 7 dienu arhīvs.

Īpašības

Ātrums līdz 1000Mbit/s

Baltcom optiskais internets ideāli piemērots stabilai Go3 straumēšanai. Standarta ātrums ir līdz 1000Mbit/s. Ārpus Baltcom pārklājuma piedāvājam mobilo internetu.

Stabilitāte

Jaunākās paaudzes optiskajā NGN tīklā baudi vienlīdz ātru failu augšupielādi un lejupielādi. Minimālais garantētais interneta lejupielādes ātrums ir 60% no adresē pieejamā maksimālā interneta ātruma.

Piekļuve saturam Tev ērtā laikā

Visaptveroša TV arhīva funkcija, kas ļauj interaktīvi darboties ar TV kanālu saturu. Pārraides saglabājas arhīvā līdz pat 7 dienām.

Pieejama vairākās ierīcēs

Go3 saturu iespējams skatīties televizorā, planšetē, telefonā un datorā (interneta pārlūkā). Tas pieejams 2 ierīcēs vienlaicīgi (ar Go3 dekoderu – 3 ierīcēs), neatkarīgi no atrašanās vietas, ierīces un interneta pieslēguma.

Iespēja lejupielādēt saturu

Daļu Go3 satura var lejupielādēt un skatīties bez interneta pieslēguma telefonā un planšetē.

Pieejama ārpus Latvijas

Go3 saturu iespējams skatīties Baltijas reģionā, kā arī daļa satura pieejama citās Eiropas Ekonomikas zonas valstīs (ja satura piegādātājs nav uzlicis ierobežojumus).

Iekļautie TV kanāli

Mobilā lietotne

Tu vari sākt skatīties Go3 dažu minūšu laikā jebkurā ekrānā - Smart TV, viedtālrunī, planšetē vai datorā (PC vai klēpjdatorā). Pakalpojums ir pieejams interneta pārlūkā vai lejupielādējot Go3 lietotni.

Priekšrocības

Bezmaksas Wi-Fi rūteris

Jaudīgs divu diapazonu gigabita bezvadu rūteris bez maksas. Mūsu speciālists bez maksas iestatīs rūteri, lai tas nodrošinātu maksimālo interneta ātrumu.

Bezmaksas tehniskais atbalsts

Nodrošinām tehniskā atbalsta dienestu, uz kuru vari droši zvanīt bez papildu maksas par sarunu.

Pieslēdz Baltcom internetu komplektā ar Go3 plānu "TV un Filmas"
un saņem Wi-Fi 6 RŪTERI BEZ MAKSAS:

18
90 mēnesī

Ievadi savu adresi:

Lūdzu ievadiet vismaz 4 simbolus!
Atvainojiet, adrese netika atrasta!
Jums ir jāizvēlas adresi
Meklēt

* Akcijas periods: 29.04.2024. – 30.06.2024. Līguma termiņš – 24 mēneši. Pieslēguma maksa – 10,00€. Cena (18,90€/mēn.) norādīta par komplektu Go3 televīzija (tarifa plāns “TV un Filmas”) un fiksētais internets ar ātrumu līdz 1000 Mbit/s. Akcijas cena par komplektu ar mobilo internetu ar ātrumu atbilstoši tīkla pārklājumam – 21,50€/mēn. Atlaide tiek piemērota pirmajiem 24 mēnešiem, pēc tam standarta abonēšanas maksa. Rūteris TP-LINK WiFi6 AX1800 HX220 tiek nodrošināts bez maksas nomā (0,00€/mēn.) uz visu lietošanas periodu, pieslēdzot Baltcom fiksēto internetu. Ja klienta ierīce neatbalsta Go3 televīzijas lietotni, ir nepieciešams papildu aprīkojums, kuru piedāvājam īrēt (3,50€/mēn.) vai iegādāties (60,00€). Mobilā interneta pakalpojumam ir nepieciešams papildu aprīkojums, kuru piedāvājam īrēt (2,00€/mēn.), uz 36 mēnešu nomaksu (5,50€/mēn.) vai iegādāties uzreiz (260,00€). Cenas norādītas ar PVN.

Fiksētā interneta pakalpojums pieejams Baltcom pārklājuma zonā un mobilā interneta pakalpojums ārpus tās. Piedāvājums spēkā fiziskām personām – jauniem klientiem, kā arī tiem, kuri atslēguši Baltcom pakalpojumus 3 mēnešus pirms akcijas sākuma. Fiksētā interneta ātrums atkarīgs no tehniskajām iespējām pieslēguma adresē. Minimālais garantētais fiksētā interneta lejupielādes ātrums ir 60% no adresē pieejamā maksimālā interneta ātruma. Mobilā interneta tīkla pārklājumu iespējams apskatīt šeit: https://www.bite.lv/lv/parklajums.

Informējam, ka līgumu noslēgšanas sagatavošanai, pakalpojuma ierīkošanai, pakalpojuma kvalitātes nodrošināšanai, kā arī normatīvajos aktos noteikto prasību izpildei SIA “Baltcom” apstrādās Jūsu personas datus. Vairāk informācijas par SIA “Baltcom” realizēto datu apstrādi un Jūsu tiesībām saistībā ar to lūdzam skatīt šeit: https://baltcom.lv/privatuma-politika/.

Līguma kopsavilkums >>>

Cits
mēn.
kwh
Pievienot
24 mēneši
12 mēneši
Beztermiņa
Mēs Jums rekomendējam