Go3 televīzija
"Filmas un Sports" kanālu plāns

Nākamās paaudzes televīzija, ko vari skatīties, kur un kad vēlies – mājās vai esot ceļā! Go3 Tu atradīsi populārākos filmu un sporta kanālus, plašu videotēku ar pasaules klases filmām un seriāliem, ekskluzīvu Go3 oriģinālsaturu, Paramount+ kases grāvējus, pasaules klases sporta tiešraides un citu aizraujošu saturu.

Lielākā daļa no Go3 satura ir pieejama ar tulkojumu latviešu valodā (audio vai subtitri). Go3 nav reklāmu - Tava skatīšanās pieredze netiks traucēta.

Go3 televīzijas kanālu plāns "FILMAS un SPORTS" - labākā izvēle kino un sporta cienītājiem par īpaši izdevīgu cenu:

  • Paramount+: Paramount Pictures filmas, CBS/ShowTime TV seriāli, Comedy Central, Nickelodeon animācijas filmas, MTV realitātes šovi un vēl vairāk satura;
  • Ekskluzīvs oriģinālsaturs, kas ir pieejams tikai Go3;
  • 15 sporta un filmu TV kanālu;
  • Jaunākās filmas un seriāli;
  • Iemīļoti pašmāju kinoveikumi;
  • Sporta tiešraides un dokumentālās filmas;
  • Saturs bērniem.

Īpašības

Interaktīvās funkcijas

Kanālu saturu ir iespēja iepauzēt, attīt atpakaļ, sākt no sākuma, patīt uz priekšu.

Pieejama vairākās ierīcēs

Go3 saturu iespējams skatīties televizorā, planšetē, telefonā un datorā (interneta pārlūkā). Tas pieejams 2 ierīcēs vienlaicīgi (ar Go3 dekoderu – 3 ierīcēs), neatkarīgi no atrašanās vietas, ierīces un interneta pieslēguma.

Iespēja lejupielādēt saturu

Daļu Go3 satura var lejupielādēt un skatīties bez interneta pieslēguma telefonā un planšetē.

Piekļuve saturam Tev ērtā laikā

Visaptveroša TV arhīva funkcija, kas ļauj interaktīvi darboties ar TV kanālu saturu. Pārraides saglabājas arhīvā līdz pat 7 dienām.

Iekļautie TV kanāli

Mobilā lietotne

Tu vari sākt skatīties Go3 dažu minūšu laikā jebkurā ekrānā - Smart TV, viedtālrunī, planšetē vai datorā (PC vai klēpjdatorā). Pakalpojums ir pieejams interneta pārlūkā vai lejupielādējot Go3 lietotni.

Priekšrocības

Bezmaksas ierīkošana

Pakalpojumu ierīkosim Tev izdevīgā laikā – ātri, ērti un bez papildus samaksas.

Bezmaksas klientu serviss

Nodrošinām 24/7 klientu servisa atbalsta dienestu, uz kuru vari droši zvanīt bez papildu maksas par sarunu.

Pieslēdz Go3 "Filmas un Sports" televīzijas kanālu plānu par īpaši izdevīgu cenu:

Pirmos 6 mēnešus
1
99 mēnesī
Pēc 6 mēnešiem
7
99 mēnesī

Ievadi savu adresi:

Lūdzu ievadiet vismaz 4 simbolus!
Atvainojiet, adrese netika atrasta!
Jums ir jāizvēlas adresi
Meklēt

* Akcijas periods: 06.03.2023. – 11.04.2023. Līguma termiņš – 24 mēneši. Pieslēguma maksa – 0,00€. Cenas norādītas par pakalpojumu Go3 televīzija (kanālu plāns Filmas un Sports). Akcijas cenas pieejamas, piesakot pakalpojumu akcijas periodā. Akcijas cena 1,99€/mēn. ir spēkā pirmos 6 mēnešus. Sākot ar 7. mēnesi īpaša pazemināta abonēšanas cena 7,99€/mēn. Sākot ar 25. mēnesi standarta pakalpojuma abonēšanas maksa. Ja klienta ierīce neatbalsta Go3 televīzijas lietotni, ir nepieciešams papildu aprīkojums, kuru piedāvājam īrēt (3,50 EUR/mēnesī) vai iegādāties (60,00 EUR). Cenas norādītas ar PVN.

Informējam, ka līgumu noslēgšanas sagatavošanai, pakalpojuma ierīkošanai, pakalpojuma kvalitātes nodrošināšanai, kā arī normatīvajos aktos noteikto prasību izpildei SIA “Baltcom” apstrādās Jūsu personas datus. Vairāk informācijas par SIA “Baltcom” realizēto datu apstrādi un Jūsu tiesībām saistībā ar to lūdzam skatīt šeit: https://baltcom.lv/privatuma-politika/.

Cits
mēn.
kwh
Pievienot
24 mēneši
12 mēneši
Beztermiņa
Mēs Jums rekomendējam