Piedāvājums spēkā vēl:

Interaktīvā televīzija
un optiskais internets

PlaÅ”u satura izvēli, mÅ«sdienÄ«gu dizainu un aizraujoÅ”as iespējas piedāvā jaunā interaktÄ«vā televÄ«zija, kas pieejama komplektā ar Baltcom optisko internetu. Simtiem filmu un seriālu video nomā, daudzveidÄ«gs saturs vairāk nekā 67 TV kanālos, iespēja skatÄ«ties saturu dažādās ierÄ«cēs vienlaikus, kā arÄ« veidot vairākus lietotāju profilus un individuāli abonēt tematiskās pakas.

Ar jaunās televīzijas instrukciju vari iepazīties Ŕeit

Pieslēdz moderno mājas komplektu ā€“ jauno interaktÄ«vās televÄ«zijas platformu kopā ar optisko internetu.

  • Maksimāls komforts un kontrole pār televÄ«zijas saturu un skatÄ«Å”anās procesu;
  • Viens interneta pieslēguma ātrums ā€“ ātrākais iespējamais Tavā dzÄ«vesvietā;
  • Stabils un nemainÄ«gs ātrums gan Latvijas, gan ārzemju resursiem, kā arÄ« simetriska failu augÅ”upielāde un lejupielāde;
  • KvalitatÄ«vs saturs jebkurai gaumei vairāk kā 67 TV kanālos;
  • PaplaÅ”ināts satura piedāvājums filmu un seriālu video nomā;
  • Iespēja lietot interaktÄ«vo televÄ«ziju vairākās viedierÄ«cēs bez papildu maksas.

ÄŖpaŔības

Skaties to, ko izvēlies

Skaties filmas tikko no lielā ekrāna un jaunākos seriālus savā mājas kinoteātrÄ«! Vari iegādāties atseviŔķas filmas vai abonēt visu filmu un seriālu katalogu uzreiz. Par vienreizēju samaksu vari nopirkt iespēju skatÄ«ties filmu 7 dienu garumā, savukārt visu filmu katalogu vari nomāt uz 30 dienām.

Pārvaldi savu saturu pats

Abonē papildu tematiskās pakas bez speciālistu palÄ«dzÄ«bas un lÄ«guma pārslēgÅ”anas. Tavs pirkums tiks nekavējoties apstrādāts, un TV programmā uzreiz bÅ«s pieejamiabonētie kanāli. Summa par tematisko paku abonÄ“Å”anu tiks pieskaitÄ«ta Tavam ikmēneÅ”a rēķinam.

Veido vairākus profilus

Veido vairākus personalizētos profilus un katram no tiem uzstādi savu PIN kodu! Pilnveidotā vecāku kontroles funkcija ietver satura un vecuma ierobežojumu iestatÄ«Å”anu. Tas nodroÅ”inās, lai bērniem pieejams bÅ«tu tikai tas saturs un kanāli, kurus vecāki atbalsta.

Izmanto tikai vienu pulti

Savieno mÅ«sdienÄ«go un ergonomisko dekodera tālvadÄ«bas pulti ar savu televizoru! Izmantojot tikai vienu tālvadÄ«bas pulti, Tu aiztaupÄ«si laiku un varēsi baudÄ«t vēl vairāk ērtÄ«bu. Turklāt tālvadÄ«bas pults ir aprÄ«kota ar droÅ”u aizsargmehānismu, kas neļauj baterijai izkrist.

Skaties, kur vēlies

Tagad vairāki Ä£imenes locekļi var vienlaicÄ«gi skatÄ«ties TV saturu savās viedierÄ«cēs ā€“ viedtelefonos un planÅ”etdatoros (iOS, Android).

Nepalaid garām neko

Pārraides vari skatīties sev ērtākajā laikā, jo populārākās filmas un raidījumi būs pieejami TV arhīvā vēl 7 dienas.

Ieraksti un skaties, kad vēlies

Ieraksti filmas un raidÄ«jumus neierobežota daudzumā un skaties tos sev vēlamā laikā! Ieraksts saglabāsies 7 dienas no ieraksta veikÅ”anas brīža.

Uzliec pauzi

Ja nepiecieÅ”ama pauze, Tu vari apturēt jebkuru raidÄ«jumu, filmu vai seriālu, kuru tobrÄ«d skaties, un atsākt skatÄ«ties no vietas, kurā pārtrauci.

Negaidi atkārtojumu

Ja nokavēji pārraides sākumu ā€“ neuztraucies! Sāc to skatÄ«ties no paŔām pirmajām sekundēm, sākot pārraidi no jauna.

Skaties bez reklāmām

Skatoties pārraidi TV arhÄ«vā vai ierakstā, Tu vari izlaist reklāmas un mazāk interesējoÅ”os pārraides fragmentus, tos pārtinot, ja satura piegādātājs nav liedzis Å”o iespēju. Tāpat aktuālos pārraides mirkļus vari neierobežoti skatÄ«ties atkārtoti, attinot tos atpakaļ.

Kanāli

Jauna mobilā lietotne

Lejupielādē jauno InteraktÄ«vās TV 3.0 mobilo lietotni savā viedtālrunÄ« (iOS, Android) vai planÅ”etdatorā (iOS, Android)! Pārvaldi savu televizoru tikai ar lietotnes palÄ«dzÄ«bu. Skaties to paÅ”u vai citu TV saturu vienlaicÄ«gi uz vairākām ierÄ«cēm.
Izmēģini jauno lietotni, pat ja vēl neesi Baltcom klients - lejupielādē un skaties bez maksas 5 TV kanālus.

PriekŔrocības

Bezmaksas Wi-Fi rūteris

Tikai Å”omēnes, pieslēdzot pakalpojumu, bez papildu maksas saņem savam interneta ātrumam atbilstoÅ”u Wi-Fi rÅ«teri.

Bezmaksas ierīkoŔana

Pakalpojumu ierÄ«kosim Tev izdevÄ«gā laikā ā€“ ātri, ērti un bez papildus samaksas.

Bezmaksas aparatūra

Aparatūru, kura Tev nepiecieŔama televīzijas uztverŔanai, nodroŔināsim un uzstādīsim bez papildu maksas.

Bezmaksas klientu serviss

NodroŔinām 24/7 klientu servisa atbalsta dienestu, uz kuru vari droŔi zvanīt bez papildu maksas par sarunu.

Pilnais TV bloks

Pieslēdz Pilno TV bloku tikai par +3 ā‚¬/mēn. un skaties par 54 kanāliem vairāk, no kuriem 29 ir HD kvalitātē.

Papildu TV kanāli

Pieslēdz arÄ« tematiskās pakas - TV3 Film+Sport paku ar 6 kanāliem un 2 sporta tieÅ”raižu straumējumiem par 9,99 ā‚¬/mēn. vai PieauguÅ”o paku ar 4 kanāliem tikai par 2,50 ā‚¬/mēn.

Pieslēdz interaktÄ«vo televÄ«ziju ar optisko internetu (lÄ«dz 1000 Mbit/s) par Ä«paÅ”u cenu un saņem dāvanā Wi-Fi rÅ«teri:

Pirmos 6 mēneÅ”us
11
50mēnesī
Pēc 6 mēneÅ”iem
20
90mēnesī

Noskaidro, vai Ŕis piedāvājums Tev ir pieejams

LÅ«dzu ievadiet vismaz 4 simbolus!
Atvainojiet, adrese netika atrasta!
Jums ir jāizvēlas adresi
Pārbaudīt

* Akcijas periods: 06.01.2020. ā€“ 02.02.2020. Cena 11,50 EUR/mēn. LÄ«guma termiņŔ ā€“ 24 mēneÅ”i. Pieslēguma maksa ā€“ 0,00 EUR. Cena norādÄ«ta par komplektu interaktÄ«vā televÄ«zija kopā ar internetu. Atlaide tiek piemērota pirmajiem 6 mēneÅ”iem. Pēc tam pakalpojuma abonÄ“Å”anas maksa 20,90 EUR/mēn. Cenas norādÄ«tas ar PVN. Pakalpojums pieejams Baltcom pārklājuma zonā. Piedāvājums spēkā fiziskām personām ā€“ jauniem klientiem, kā arÄ« tiem, kuri atslēguÅ”i Baltcom pakalpojumus 3 mēneÅ”us pirms piedāvājuma sākuma. NorādÄ«tajam aiztures laikam ir ilustratÄ«va nozÄ«me un tas var mainÄ«ties. Interneta ātrums atkarÄ«gs no tehniskajām iespējām pieslēguma adresē. Minimālais garantētais interneta lejupielādes ātrums ir 40% no adresē pieejamā maksimālā interneta ātruma.

Informējam, ka lÄ«gumu noslēgÅ”anas sagatavoÅ”anai, pakalpojuma ierÄ«koÅ”anai, pakalpojuma kvalitātes nodroÅ”ināŔanai, kā arÄ« normatÄ«vajos aktos noteikto prasÄ«bu izpildei SIA ā€œBaltcomā€ apstrādās JÅ«su personas datus. Vairāk informācijas par SIA ā€œBaltcomā€ realizēto datu apstrādi un JÅ«su tiesÄ«bām saistÄ«bā ar to lÅ«dzam skatÄ«t Å”eit: https://baltcom.lv/privatuma-politika/.

Cits
mēn.
kwh
Pievienot
24 mēneÅ”i
12 mēneÅ”i
Beztermiņa
Mēs Jums rekomendējam