Piedāvājums spēkā vēl:

Interaktīvā televīzija
un optiskais internets
ar beztermiņa līgumu

Plašu satura izvēli, mūsdienīgu dizainu un aizraujošas iespējas piedāvā jaunā interaktīvā televīzija, kas pieejama komplektā ar Baltcom optisko internetu. Simtiem filmu un seriālu video nomā, daudzveidīgs saturs vairāk nekā 83 TV kanālos, iespēja skatīties saturu dažādās ierīcēs vienlaikus, kā arī veidot vairākus lietotāju profilus un individuāli abonēt tematiskās pakas.

Ar jaunās televīzijas instrukciju vari iepazīties šeit

Pērc vai nomā divu diapazonu gigabita bezvadu maršrutētāju TP-Link AX1800 Whole Home Mesh WiFi System HX220:

  • Divu diapazonu tehnoloģija – 2.4GHz un 5GHz diapazoni stabilam bezvadu signālam;
  • Wi-Fi CERTIFIED EasyMesh™: sertificēts risinājums, kas ļauj izveidot stabilu bezvadu tīklu visā mājā, nodrošinot lielāku ātrumu, plašāku pārklājumu un drošāku savienojumu ierīcēm, kas pievienotas tīklam;
  • Papildināts ar WiFi 6, OFDMA un 160 MHz joslas platumu, kas ļauj vienlaikus pievienot vairāk ierīču, nepazeminot veiktspēju;
  • Vienkārša iestatīšana dažu minūšu laikā, izmantojot jaudīgo Aginet lietotni;
  • Iespēja attālināti konfigurēt, jaunināt un pārvaldīt rūteri;
  • Trīs gigabita interneta porti;
  • Savietojams ar IPTV STB, Smart TV, DLNA ierīcēm.

Īpašības

Skaties bez reklāmām

Skatoties pārraidi TV arhīvā vai ierakstā, Tu vari izlaist reklāmas un mazāk interesējošos pārraides fragmentus, tos pārtinot, ja satura piegādātājs nav liedzis šo iespēju. Tāpat aktuālos pārraides mirkļus vari neierobežoti skatīties atkārtoti, attinot tos atpakaļ.

Negaidi atkārtojumu

Ja nokavēji pārraides sākumu – neuztraucies! Sāc to skatīties no pašām pirmajām sekundēm, sākot pārraidi no jauna.

Uzliec pauzi

Ja nepieciešama pauze, Tu vari apturēt jebkuru raidījumu, filmu vai seriālu, kuru tobrīd skaties, un atsākt skatīties no vietas, kurā pārtrauci.

Ieraksti un skaties, kad vēlies

Ieraksti filmas un raidījumus neierobežota daudzumā un skaties tos sev vēlamā laikā! Ieraksts saglabāsies 7 dienas no ieraksta veikšanas brīža.

Nepalaid garām neko

Pārraides vari skatīties sev ērtākajā laikā, jo populārākās filmas un raidījumi būs pieejami TV arhīvā vēl 7 dienas.

Skaties to, ko izvēlies

Skaties filmas tikko no lielā ekrāna un jaunākos seriālus savā mājas kinoteātrī! Vari iegādāties atsevišķas filmas vai abonēt visu filmu un seriālu katalogu uzreiz. Par vienreizēju samaksu vari nopirkt iespēju skatīties filmu 7 dienu garumā, savukārt visu filmu katalogu vari nomāt uz 30 dienām.

Pārvaldi savu saturu pats

Abonē papildu tematiskās pakas bez speciālistu palīdzības un līguma pārslēgšanas. Tavs pirkums tiks nekavējoties apstrādāts, un TV programmā uzreiz būs pieejamiabonētie kanāli. Summa par tematisko paku abonēšanu tiks pieskaitīta Tavam ikmēneša rēķinam.

Izmanto tikai vienu pulti

Savieno mūsdienīgo un ergonomisko dekodera tālvadības pulti ar savu televizoru! Izmantojot tikai vienu tālvadības pulti, Tu aiztaupīsi laiku un varēsi baudīt vēl vairāk ērtību. Turklāt tālvadības pults ir aprīkota ar drošu aizsargmehānismu, kas neļauj baterijai izkrist.

Veido vairākus profilus

Veido vairākus personalizētos profilus un katram no tiem uzstādi savu PIN kodu! Pilnveidotā vecāku kontroles funkcija ietver satura un vecuma ierobežojumu iestatīšanu. Tas nodrošinās, lai bērniem pieejams būtu tikai tas saturs un kanāli, kurus vecāki atbalsta.

Skaties, kur vēlies

Tagad vairāki ģimenes locekļi var vienlaicīgi skatīties TV saturu savās viedierīcēs – viedtelefonos un planšetdatoros (iOS, Android).

Ātrums līdz 1000Mbit/s

Standarta ātrums ir līdz 300Mbit/s, par papildu samaksu pieejami ātrumi līdz 700Mbit/s (+1€/mēn.) un līdz 1000Mbit/s (+2€/mēn.). Ārpus Baltcom pārklājuma piedāvājam mobilo internetu.

Stabilitāte

Jaunākās paaudzes optiskajā NGN tīklā baudi vienlīdz ātru failu augšupielādi un lejupielādi. Minimālais garantētais interneta lejupielādes ātrums ir 60% no adresē pieejamā maksimālā interneta ātruma.

Kanāli

Jauna mobilā lietotne

Baudi interaktīvās televīzijas priekšrocības ne tikai televizorā, bet arī viedtālrunī, planšetdatorā vai datorā!

Televīzija tavā kabatā. Ņem līdzi un skaties televīziju jebkurā vietā Latvijā – ceļā, vasarnīcā vai dārzā.
Izmanto mobilo lietotni kā pulti. Ar mobilo lietotni tu vari pārvaldīt televīziju arī savā televizorā.
Skaties dažādus kanālus vienlaicīgi. Katrs var paralēli skatīties savu kanālu televizorā, datorā, viedtālrunī vai planšetē.
Baudi saturu, kad velies. Skaties raidījumus gan tiešraidē, gan sev ērtā laikā arhīvā vai ierakstot tos.
Dažādi profili un vecāku kontrole. Pievieno papildu profilus vai uzliec satura ierobežojumus, lai izveidotu bērniem draudzīgu un drošu vidi.
Izmanto mobilo lietotni sev saprotamā valodā. Izvēlies interfeisa valodu – latviešu, krievu vai angļu.
Skaties datorā. Lai varētu skatīties interaktīvo televīziju datorā, izmanto šo saiti: baltcom.tv
Izmēģini - tas ir vienkārši. Izmanto savu interaktīvās televīzijas lietotājvārdu un paroli, lai baudītu visas mobilas lietotnes iespējas. Ja vēl neesi Baltcom klients, izmēģini lietotni bez reģistrācijas un skaties bez maksas 1 TV kanālu.

Lejupielādē jauno Interaktīvās televīzijas mobilo lietotni savā viedtālrunī vai planšetdatorā:

Priekšrocības

Beztermiņa līgums

Līgums bez ilgtermiņa saistībām, ko vari pārtraukt jebkurā mirklī bez soda par atslēgšanu.

Bezmaksas aparatūra

Aparatūru, kura Tev nepieciešama televīzijas uztveršanai, nodrošināsim un uzstādīsim bez papildu maksas.

Bezmaksas klientu serviss

Nodrošinām 24/7 klientu servisa atbalsta dienestu, uz kuru vari droši zvanīt bez papildu maksas par sarunu.

Bezmaksas rūtera konfigurācija

Pakalpojuma pieslēgšanas brīdī, mūsu speciālists bez maksas iestatīs Jūsu rūteri, lai tas nodrošinātu maksimālo interneta ātrumu.

Pilnais TV bloks

Pieslēdz Pilno TV bloku tikai par +2 €/mēn. un skaties par 33 kanāliem vairāk.

Papildu TV kanāli

Pieslēdz arī tematiskās pakas - TV3 Film+Sport paku ar 6 kanāliem un 1 sporta tiešraižu straumējumu par 9,99 €/mēn. vai Pieaugušo paku ar 4 kanāliem tikai par 2,50 €/mēn.

Pieslēdz interaktīvo televīziju un optisko internetu ar beztermiņa līgumu par īpaši izdevīgu cenu un saņem Go3 Filmas 2 mēnešus bez maksas:

11
90 mēnesī

Noskaidro, vai šis piedāvājums Tev ir pieejams

Lūdzu ievadiet vismaz 4 simbolus!
Atvainojiet, adrese netika atrasta!
Jums ir jāizvēlas adresi
Pārbaudīt

* Akcijas periods: 02.10.2023. – 26.11.2023. Cena (11,90€/mēn.) ar beztermiņa līgumu par komplektu interaktīvā televīzija un fiksētais internets ar ātrumu līdz 300Mbit/s. Pieslēguma maksa – 8,00€. Akcijas cena par komplektu ar ātrumu fiksētajam internetam līdz 700Mbit/s – 12,90€/mēn.; līdz 1000 Mbit/s – 13,90€/mēn. un par komplektu Go3 televīzija ar mobilo internetu ar ātrumu atbilstoši tīkla pārklājumam – 19,99€/mēn. Atlaide tiek piemērota pirmajiem 24 mēnešiem, pēc tam standarta abonēšanas maksa. Pieslēdzot komplektu ar Go3 pakalpojumu, līgums tiek slēgts uz 24 mēnešiem. Ja klienta ierīce neatbalsta Go3 televīzijas lietotni, ir nepieciešams papildu aprīkojums, kuru piedāvājam īrēt (3,50 EUR/mēnesī) vai iegādāties (60,00 EUR). Mobilā interneta pakalpojumam ir nepieciešams papildu aprīkojums, kuru piedāvājam uz 36 mēnešu nomaksu (2,90 EUR/mēnesī), īrēt (4,50 EUR/mēnesī) vai iegādāties uzreiz (130,00 EUR). Cenas norādītas ar PVN.

Go3 plānam FILMAS atlaide 100% apmērā tiek piemērota pirmajiem 2 mēnešiem, pēc tam standarta abonēšanas maksa. Ja klients nevēlas turpināt izmantot Go3 FILMAS, tad jāinformē BALTCOM, rakstot uz [email protected], portālā mans.baltcom.lv vai ierodoties personīgi jebkurā klientu apkalpošanas centrā, līdzi ņemot pasi vai ID. Pakalpojumi pieejami Baltcom pārklājuma zonā. Piedāvājums spēkā fiziskām personām – jauniem klientiem, kā arī tiem, kuri atslēguši Baltcom pakalpojumus 3 mēnešus pirms akcijas sākuma. Interneta ātrums atkarīgs no tehniskajām iespējām pieslēguma adresē. Minimālais garantētais fiksētā interneta lejupielādes ātrums ir 60% no adresē pieejamā maksimālā interneta ātruma. Mobilā interneta tīkla pārklājumu iespējams apskatīt šeit: https://www.bite.lv/lv/parklajums.

Informējam, ka līgumu noslēgšanas sagatavošanai, pakalpojuma ierīkošanai, pakalpojuma kvalitātes nodrošināšanai, kā arī normatīvajos aktos noteikto prasību izpildei SIA “Baltcom” apstrādās Jūsu personas datus. Vairāk informācijas par SIA “Baltcom” realizēto datu apstrādi un Jūsu tiesībām saistībā ar to lūdzam skatīt šeit: https://baltcom.lv/privatuma-politika/.

Līguma kopsavilkums >>>

Cits
mēn.
kwh
Pievienot
24 mēneši
12 mēneši
Beztermiņa
Mēs Jums rekomendējam