Discovery+ paka

Baudi īstu un patiesu izklaidi! 8 izcili kanāli, plašs sporta piedāvājums, dokumentālās filmas, seriāli, realitātes šovi un Discovery+ oriģinālsaturs.

Skaties Discovery+ datorā, planšetē, viedtālrunī vai interaktīvajā televīzijā. Atskaņo sev iemīļotu saturu kad un kur vēlies. Baudi to mājās, vasarnīcā vai ceļā.

Abonēšanas maksa - tikai 3.99€ mēnesī.

Discovery+ piedāvā labāko izklaidi!

  • Līdz pat 4000 stundu izklaides;
  • Discovery+ oriģinālsaturs;
  • Ekskluzīvas pirmizrādes;
  • Visplašākais sporta saturs Eurosport kanālos;
  • Nozīmīgāko notikumu tiešraides;
  • Plašs seriālu, dokumentālo filmu un reālitātes šovu katalogs.

Skaties populārus kanālus

Eurosport 1 HD

Eurosport 1 ir Eiropā populārākais sporta kanāls. Programmu veido nozīmīgāko Eiropas un pasaules sporta notikumu translācijas – Olimpiskās spēles, pasaules kausa izcīņas, Eiropas čempionāti, kā arī aktualitātes futbolā, tenisā, motosportā, ziemas sporta veidos, basketbolā, un citos, t.s. eksotiskajos, sporta veidos.

Eurosport 2 HD

Jaunās paaudzes diennakts sporta kanāls, kura programmu veido nozīmīgāko pasaules sporta notikumu tiešraides. Tas veido programmu koncentrējoties galvenokārt uz komandu un alternatīvajiem sporta veidiem.

TLC HD

Izklaides kanāls, kas sniedz ieskatu modes un stila jaunumos, kulinārijā, bērnu audzināšanā, ceļojumos uz tālākajiem pasaules nostūriem, dārgākajiem veikaliem un neprātīgākajām māju pārbūvēm. TLC atver durvis un jaunus apvāršņus, parādot patiesas ainas no reālās dzīves, kas aizrauj un pozitīvi uzlādē, pateicoties savdabīgiem varoņiem un to provokatīvajiem stāstiem.

Discovery HD

Discovery Channel daudzveidīgais dokumentālo filmu klāsts skatītājiem atklāj nezināmo kosmosa un okeānu dzīlēs, iepazīstina ar notikumiem, kuri ietekmējuši pasaules vēsturi, atklāj seno pilsētu un tautu noslēpumus, pastāsta par lielākajām dabas katastrofām, slavenu cilvēku dzīvi un citiem interesantiem notikumiem.

Travel Chanel

Travel Channel piedāvā ceļojumus, kas iedvesmo, pārsteidz un izklaidē. Tie ļauj ne tikai iepazīt pasauli, bet iegūt brīnišķīgu pieredzi un saskatīt brīnumus tur, kur pārējie tos neredz. Lieliski stāsti, brīnumaini galamērķi un atklāsme, ka dzīve ir ceļojums.

Investigation Discovery

Kanāls ir balstīts uz patiesiem dzīves stāstiem, mistēriju un noziegumiem, kas aicina palūkoties tuvāk uz gadsimta lielākajiem, neatrisinātajiem noslēpumiem. Skatītājus sagaida emocionāli stāsti, kam ir grūti nepārdzīvot līdz, aizraujoša izklaide, kas notur skatītāja uzmanību, neviltotas emocijas un šokējošas atdzīšanās.

Food Network

Televīzijas kanāls par un ap ēdienu. Tas pārraida raidījumus par gatavošanu, dažādu tautu nacionālajām virtuvēm un kulinārijas jaunumiem. Programmu vadītāji – slaveni pavāri un šova biznesa zvaigznes.

Animal Planet

Animal Planet raidījumi atklāj mūsu planētas dzīvnieku pasauli visā tās daudzveidībā. Vienreizēji kadri un aizraujoši stāsti sniedz iespēju redzēt retākās faunas sugas un uzzināt daudz interesantu faktu par visiem, kas skrien, lido, peld un rāpo. Raidījumi visu diennakti piesaistīs kā pieaugušo, tā arī bērnu uzmanību.

Baudi Discovery+ arī aplikācijā!

Izmanto Go3 aplikāciju, lai ērti pārvaldītu Discovery+ un baudītu pakas saturu viedtālrunī vai planšetdatorā! Lejupielādē to šeit:

Pieslēdz Discovery+ par īpašu cenu:

3
99 mēnesī

Ievadi savu adresi:

Lūdzu ievadiet vismaz 4 simbolus!
Atvainojiet, adrese netika atrasta!
Jums ir jāizvēlas adresi
Meklēt

Informējam, ka līgumu noslēgšanas sagatavošanai, pakalpojuma ierīkošanai, pakalpojuma kvalitātes nodrošināšanai, kā arī normatīvajos aktos noteikto prasību izpildei SIA “Baltcom” apstrādās Jūsu personas datus. Vairāk informācijas par SIA “Baltcom” realizēto datu apstrādi un Jūsu tiesībām saistībā ar to lūdzam skatīt šeit: https://baltcom.lv/privatuma-politika/.

Cits
mēn.
kwh
Pievienot
24 mēneši
12 mēneši
Beztermiņa
Mēs Jums rekomendējam