Jauni kanāli

Kanālu maiņa

No 1. augusta Jums būs pieejami 20 jauni televīzijas kanāli, kas piedāvā aizraujošu un daudzveidīgu saturu jebkurai gaumei:  

 

Kvartal TV

Humoristisks kanāls visai ģimenei. Visu diennakti vienā kanālā ir pieejamas tādas miljoniem skatītāju iemīļotās programmas kā “Vakara kvartāls”, “Smieklu līga”, “Vakara Kijeva”, seriāli “Radu būšana”, “Tautas kalps” un daudzi citi.
 
Valoda: UKR, RUS

V gostjah u skazki

Kanāls visai ģimenei. Klasisko un mūsdienu tautas un autoru pasaku ekranizācijas, padomju kino šedevri, pasaku multfilmas, populāras mūsdienu pasakas, seriāli un fantāzijas.
 
Valoda: RUS

Kanal 7+

Izklaides kanāls krievvalodīgajiem skatītājiem. Kanāla programmu veido labākie un pazīstamākie starptautiskie krimināl un komēdijseriāli un filmas – “Noziedzīgie prāti”, “Mentālists”, “Divarpus vīri”, “Trešā planēta no Saules”, “Džons Viks”, “La La Land” un citi.
 
Valoda: RUS

Fightbox

Kanāls, kas veltīts cīņas mākslai. Pasaules turnīru pārraides vairāk nekā 30 cīņas mākslas veidos no visas pasaules: MMA, kikbokss, vīriešu un sieviešu bokss, roku cīņa, capoeira, džudo, ušu u.c.
 
Valoda: ENG, RUS

Fast&FunBox

Kanāls par ekstrēmajiem sporta veidiem. Sacensību pārraides no visas pasaules: Formula 1, motokross, snovbords un skeitbords, velotriāls, motofrīstails, kaitošana, tematiskie šovi, auto ziņu raidījumi un daudz kas cits.
 
Valoda: ENG, RUS

FilmBox ArtHouse

Pasaules autorkino klasika un novitātes. Modernais art-house kino, festivāla kino (Oskars, Zelta palmas zars Kannu kinofestivālā, Zelta lauva Venēcijas kinofestivālā, Zelta lācis Berlinālē), klasiskās leģendāru režisoru filmas (Fellini, Hičkoks, Viskonti, Bergmanis, Eizenšteins) un citi.
 
Valoda: ENG, RUS

Kino7

Filmu un seriālu kanāls krievu valodā, kas 2022. gada pavasarī kļuva pieejams Baltijas valstu skatītājiem. Kino 7 piedāvā plašu filmu un seriālu klāstu. Lielākā daļa filmu ražota XXI. gadsimtā.
 
Valoda: RUS

Salt TV

Izklaidējošs un izglītojošs TV kanāls par kulinārijas un gatavošanas tradīcijām dažādās pasaules valstīs. Ēdienu pagatavošanas receptes, kulinārijas ceļojumi, interesanti fakti un stāsti par ēdieniem un produktiem u.c.
 
Valoda: ENG, RUS

Suitcase TV

Izklaidējošs TV kanāls par ceļošanu, dažādu tautu tradīcijām un kultūru, pasaules apskates objektiem.
 
Valoda: ENG, RUS

Semejka

Izklaides kanāls krieviski runājošajiem skatītājiem vecumā no 4 līdz 14 gadiem. Labākais un pazīstamākais starptautiskais animācijas un dokumentālais saturs – “Barbie”, “Spēka reindžeri”, Cūciņa pepa, “Tomass un draugi”, “Maksimālā zinātne: Lielie eksperimenti” u.c.
 
Valoda: RUS

Dorama

Seriālu kanāls, kas veltīts Austrumu valstu filmu industrijai. Kanāla programmu veido dažādu žanru seriāli no Dienvidkorejas, Japānas, Ķīnas un Taivānas.
 
Valoda: ENG, RUS

360 Tune Box

Kanāls mūzikas mīļotājiem. Tā vietā, lai liktu uzsvaru uz globālās mūzikas industrijas zīmolu nosaukumiem, 360 Tune Box atskaņo plašu mūzikas videoklipu klāstu, ko veidojuši ne tikai populārākie mūziķi, bet arī topošie mākslinieki no visas pasaules.
 
Valoda: ENG

TV Jūrmala

Informatīvs pašmāju kanāls gan ar raidījumiem bērniem, gan raidījumiem par kultūru, mūziku, reliģiju un sportu.
 
Valoda: LAT

Kazkh TV

Izglītojošs kanāls par Kazahstānu un Vidusāzijas valstīm, to kultūru, vēsturi un tradīcijām. Ēterā projekti par vēsturi, mākslu, mūsdienu tehnoloģijām un ceļojumiem, kā arī dokumentālās un spēlfilmas.
 
Valoda: KAZ, RUS

Arirang TV

Valstij piederošs Dienvidkorejas televīzijas kanāls, kas uzlabo Korejas tēlu visā pasaulē, visu diennakti pārraidot Korejas ziņas un izklaides programmas.
 
Valoda: ENG

NHK World Japan

Kanāla ēterā ir raidījumi par Japānu un Āzijas un Klusā okeāna valstīm, ziņas, dokumentāli projekti, raidījumi par kultūru un ekonomiku.
 
Valoda: ENG

CCTV-9 Documentary

Kanāls pārraida dokumentālās filmas angļu valodā, un tas ir Ķīnas pirmais valsts līmeņa dokumentālo filmu kanāls angļu valodā, kas tiek pārraidīts visā pasaulē.
 
Valoda: ENG

CCTV-Russkij

Ķīnas Centrālās televīzijas televīzijas kanāls krievu valodā. Ēterā: ziņas, analītika, kultūras un izglītības programmas, šovi un spēles, seriāli jebkurai auditorijai ar nacionālo TV zvaigžņu piedalīšanos. CCTN Krievijas kanāls aptver visus galvenos notikumus Ķīnas dzīvē.
 
Valoda: RUS

Duck TV

Izglītojoši-izklaidējošs kanāls mazuļiem, kas piedāvā katrai vecuma grupai atbilstošu saturu. Piemēram, mazuļi var atpazīt un dzirdēt zvaniņu un rotaļlietu skaņas, mūziku un redzēt dažādas pārvietojamas spēļu formas. Vecāki bērni var atpazīt dažādus dzīvniekus vai transportlīdzekļus.
 
Valoda: –

CCTV-News

Ķīnas Centrālās televīzijas kanāls angļu valodā. Paredzēts angliski runājošai auditorijai visā pasaulē. Ēterā: ziņas, analītika, izglītojoši raidījumi, šovi un spēles, seriāli.
 
Valoda: ENG

FunBox (UHD)

Jauns, mūsdienīgs televīzijas kanāls ar elpu aizraujošu vizuālo saturu, kas veltīts dabai, ceļošanai, dzīvesveidam, skatuves mākslai, mūzikai. Kanāls pieejams tikai IPTV Pilnā bloka abonentiem, ja to atbalsta klienta aparatūra.
 
Valoda: ENG, GER

Kanālu saraksts var tikt mainīts/papildināts.