Jaunumi

60% jauno digitālās televīzijas klientu iepriekš izmantoja analogo televīziju
24Jan.

c0e5eb86-5027-4c64-8da9-e4356df88ab8

2016.gadā no visiem jaunpieslēgtajiem Baltcom digitālās televīzijas klientiem, 40% bija uzņēmumam jauni klienti, bet pārsteidzošs skaitlis – 60% bija esošie Baltcom kabeļtelevīzijas klienti, kuri nolēmuši pārslēgties uz modernāku un funkcijām bagātāku televīzijas veidu – digitālo televīziju.

Baltcom Produktu un pakalpojumu direktors Konstantīns Borovikovs stāsta: “Tas, ka no visiem jaunajiem digitālās televīzijas klientiem, kuri pakalpojumu pieslēguši 2016.gadā, 60% ir tieši klienti, kuri pārslēgušies no analogās televīzijas, apstiprina to, ka šī televīzija pakāpeniski zaudē savu aktualitāti. Telekomunikāciju operatori, tai skaitā Baltcom, vēloties sniegt klientiem plašākas iespējas pār savas televīzijas saturu, iesaka izvēlēties tieši digitālo televīziju.”

Lielākā daļa Baltcom klientu atzīst, ka pamudinājums pārslēgties no analogās televīzijas ir digitālās televīzijas sniegtās modernās iespējas, plašais kanālu klāsts, kā arī attēla un skaņas kvalitāte.

“40% no pieslēgtajiem digitālās televīzijas klientiem ir jauni Baltcom klienti. Tie ir gan gados jauni cilvēki, kuri televīziju lieto vairāk kā fonu brīvā laika pavadīšanai, vienlaicīgi vēloties izmantot modernās televīzijas sniegtās funkcijas un nepārmaksāt, jo digitālā televīzija izmaksu ziņā ir izdevīgākais piedāvājums no tirgū esošajām modernajām televīzijām. Gan arī gados vecāki cilvēki, kuri novērtē digitālās televīzijas sniegtās priekšrocības, neskatoties pat uz nelielo izmaksu starpību, jo būtiski ir tas, ka iegādājoties modernos televizorus uz tiem ir iespēja pilnībā izbaudīt mūsdienīgas televīzijas sniegtās iespējas,” atklāj K. Borovikovs.

Baltcom ir izdarījis visu, lai pārslēgšanās no analogās televīzijas uz digitālo būtu pēc iespējas vienkāršāka. Pērn uzsākta arī dekoderu un CAM moduļu (ārējais kanālu atkodēšanas modulis) piegāde klientiem ar kurjerpasta starpniecību.

Kā skaidro K. Borovikovs: “Ja sākumā, kad digitālā televīzija tikai parādījās mūsu tirgū, cilvēki uztraucās par to, ka pārslēdzoties no analogās televīzijas būs jāveic papildu darbības, piemēram, jāuzstāda dekoders, lieki jātērē nauda, tad tagad tas vairs nav šķērslis. Jaunajos televizoros dekoderi jau ir iebūvēti, bet tiem klientiem, kuri vēl nav nomainījuši televizorus, Baltcom lietošanā, bez maksas nodrošina arī dekoderu. Klientiem vairs nav jātērē savs laiks, gaidot ierodamies tehniskā atbalsta speciālistu, kurš uzstādītu nepieciešamo aparatūru, jo klienti paši var to izdarīt, sekojot līdzi pavisam vienkāršai uzstādīšanas instrukcijai, kura caur kurjerpastu tiek piegādāta līdz ar pasūtīto aparatūru.”

Atpakaļ
Cits
mēn.
kwh
Pievienot
24 mēneši
12 mēneši
Beztermiņa
Mēs Jums rekomendējam