Jaunumi

8% no visiem Baltcom analogās televīzijas abonentiem katru gadu pārslēdzas uz jaunākās paaudzes digitālo televīziju
13Jan.

2016.gadā ir pieaudzis jaunu klientu skaits, kuri papildu interneta pakalpojumam ir pieslēguši arī kādu no Baltcom televīzijas piedāvājumiem. Kā regulāra tendence nostiprinās kabeļtelevīzijas abonentu izvēle pārslēgties uz digitālo televīziju.

Pērn 8% no visiem Baltcom analogās televīzijas abonentiem pārslēdzās tieši uz jaunākās paaudzes digitālo televīziju. Tā ir pozitīva tendence, jo digitālā televīzija sniedz klientiem iespēju pielāgot to savām vajadzībām, un baudīt augstākās kvalitātes attēlu un skaņu.

Kā skaidro Baltcom Produktu un pakalpojumu direktors Konstantīns Borovikovs: „Turpmākajos gados palielināsies jaunu klientu skaits, kuri laika pavadīšanai mājās izvēlēsies jaunākās paaudzes digitālo televīziju. Šī televīzija papildina un ļauj izbaudīt jauno viedtelevizoru tehnoloģiskās iespējas.”

Lai iedrošinātu klientus izvēlēties modernāku televīzijas veidu ir jāsniedz iespēja pārliecināties, ka jaunās televīzijas sniegtās iespējas krietni pārsniedz to, ko piedāvā kabeļtelevīzija.
„Piemēram, Baltcom digitālās televīzijas pamatpiedāvājumā jau ir iekļauti HD (augstākās kvalitātes) kanāli, kamēr citu operatoru piedāvājumos šie kanāli ir pieejami par papildu samaksu atsevišķos piedāvājumos – tas ir viens no iemesliem, kādēļ klienti izvēlas šo televīzijas veidu. Digitālā televīzija piedāvā arī vairākas citas būtiskas priekšrocības, kā, piemēram, programmu gidu (EPG), kas sniedz iespēju uzzināt papildu informāciju par filmu vai pārraidi (programmas sākums, beigas, nākamā pārraide u.c.), valodas un subtitru izvēli kanāliem, kanālu kārtošanu (piemēram, skatītākie kanāli) un bloķēšanu, satura piedāvājumu jebkurai gaumei, kā arī tematiskās pakas,” skaidro K.Borovikovs.

Tāpat arī Baltcom speciālistu pieredze liecina, ka klienti interesējoties par televīzijas pakalpojumiem jau pašā sākumā norāda, ka vēlas izdevīgu televīzijas piedāvājumu ar labu skaņas un attēla kvalitāti. Digitālā televīzija arī dod iespēju izvēlēties pakalpojumu bez lieka aprīkojuma, piemēram, tālvadības pultis.

Atpakaļ
Cits
mēn.
kwh
Pievienot
24 mēneši
12 mēneši
Beztermiņa
Mēs Jums rekomendējam