Jaunumi

88% Latvijas iedzīvotāju izmanto interneta pieslēgumu spēļu spēlēšanai
26Okt.

Absolūtais vairākums jeb 88% Latvijas interneta lietotāju pieslēgumu izmanto dažādu spēļu spēlēšanai, liecina Baltcom veiktā Latvijas interneta lietotāju aptauja. Galvenokārt interneta lietotāji spēlē datorspēles, vienlaikus 7% respondentu norāda, ka spēlēm izmanto spēļu konsoles.

Pavisam maza Latvijas iedzīvotāju daļa jeb 3% aptaujāto norāda, ka spēles datorā vai mobilajā telefonā neizmanto, taču vēl 5% respondentu uzsver, ka izmanto mobilo spēļu aplikācijas vai datorspēles, kurām nav nepieciešams interneta pieslēgums.

“Teju jebkurš interneta lietotājs izmanto pieslēgumu spēlēm – neatkarīgi no tā, vai tās ir vienkāršas spēles internetā vai modernas videospēles. Lai nodrošinātu iespēju to darīt bez tīkla pārrāvumiem, telekomunikāciju operatoriem jāizprot interneta izmantošanas paradumi un jānodrošina augstas kvalitātes savienojums,” norāda Baltcom valdes priekšsēdētājs Nikolā Buasēns (Nicolas Boissin).

Arī 69% Latvijas interneta lietotāju apstiprina, ka viņus kaitina, ja skatīties video vai spēlēt datorspēles augstākajā kvalitātē traucē interneta pārrāvumi vai nepietiekams ātrums.

“Uzņēmumi, kuru tīkla stabilitāte nav augstākā, bieži vien nespēj nodrošināt pieslēgumu bez pārrāvumiem pat vienkāršās ikdienas situācijās. Pēdējos gados Baltcom būtiski uzlabojis gan tīkla kvalitāti, gan tā ātrumu, un pateicoties ieguldītajam darbam, 2016.gada sākumā uzņēmums saņēma Speedtest apbalvojumu kā ātrākā interneta sniedzējs Latvijā,” uzsvēra Buasēns.

“Tieši tādēļ Baltcom pēc vairāku gadu intensīva darba ieguvis unikālas tiesības piedāvāt vēl nebijušu pakalpojumu klientiem Latvijā. GGNet ir pirmais internets, kas domāts tiešsaistes spēļu aktīvākajiem faniem un geimeriem. Pieslēgums nodrošina līdz pat 700 Mbit/s lielu interneta ātrumu, ar garantētu 200 Mbit/s minimālo ātrumu. Tīkla kvalitāti ar speciāli šim pakalpojumam radītām monitoringa sistēmām uzrauga Tīkla vadības centra inženieri.”

Aptauja veikta laika posmā no 29.septembra līdz 6.oktobrim. Kopumā aptaujāti 527 Latvijas interneta lietotāji.

Atpakaļ
Cits
mēn.
kwh
Pievienot
24 mēneši
12 mēneši
Beztermiņa
Mēs Jums rekomendējam