Jaunumi

Abonē “TV3 Film+Sport” paku par īpašu cenu – tikai 6.99€
29Okt.

Vai esi gatavs garajiem rudens un ziemas vakariem? Esam sarūpējuši Tev lielisku piedāvājumu – “TV3 Film+Sport” televīzijas kanālu paka tikai par 6.99€ mēnesī! Tev ir iespēja skatīties 4 filmu un 3 sporta kanālus, kas ļauj izbaudīt Dinamo Rīga un citas KHL spēles, Premjerlīgas un dažādu Eiropas valstu futbola čempionātus, labāko bokseru cīņas, kā arī karstākās filmu pirmizrādes, labākās spriedzes filmas un kino klasiku.

TV3 Film+Sport akcija

 

 

Kinoteātris Tavās mājās kopā ar
TV3 Film HD, TV1000 Русское Кино, TV1000 Action, TV1000

TV3 Film HD, TV1000 Русское Кино, TV1000 Action, TV1000 sniedz plašu filmu izvēli jebkurai gaumei. Kopā ar TV3 Film kanālu Tu varēsi justies kā kinoteātrī, jo kanāls piedāvā jaunākās un populārākas filmas taisnā ceļā no Holivudas. Skatītāji, kuriem patīk Terminatora un Džeimsa Bonda stila piedzīvojumi, novērtēs TV1000 Action kanālu, kur ir atlasītas labākās spriedzes filmas. TV1000 kanāls piedāvā visā pasaulē labi zināmas un kino festivālos godalgotas filmas jebkurai gaumei, bet TV1000 Русское Кино – populārākās Krievijas filmas no klasikas zelta fonda līdz pat mūsdienu krievu kino.

 

 

Esi sporta notikumu centrā kopā

TV3 Sport, TV3 Sport 2, TV3 Sport 3

Pateicoties TV3 Sport, TV3 Sport 2, TV3 Sport 3 kanāliem Tev būs pieejams apjomīgākais un daudzveidīgākais sporta saturs, kas ļaus Tev sekot līdzi saviem mīļākajiem sportistiem un izbaudīt nozīmīgāku sporta sacensību tiešraides. TV3 Sport un TV3 Sport 2 kanālu saturs tiek komplektēts atbilstoši Baltijas reģiona valstu iedzīvotāju interesēm, tāpēc šeit Tu atradīsi arī vietēja mēroga sporta pārraides ar komentāriem latviešu valodā. Bet kanālos TV3 Sport 3 Tev ir iespēja vērot ekskluzīvas futbola, hokeja, boksa un cita sporta veida karstākās tiešraides.

 

Standarta “TV3 Film+Sport” pakas cena ir 9.99€ mēnesī, bet šobrīd Tev ir iespēja to pieslēgt ar 30% atlaidi – tikai 6.99€ mēnesī! Šī akcijas cena ir pieejama digitālas un interaktīvas televīzijas klientiem, abonējot paku uz 1 gadu.

Ja vēlies aizraujoši pavadīt laiku, droši sazinies ar mums un piesaki “TV3 Film+Sport” – 27370000 vai [email protected].

Atpakaļ
Cits
mēn.
kwh
Pievienot
24 mēneši
12 mēneši
Beztermiņa
Mēs Jums rekomendējam