Jaunumi

Baltcom atzīmē 24 gadus
28Mai.

Informācija medijiem
Rīgā, 27.05.2015.

Vecākais telekomunikāciju uzņēmums Latvijā Baltcom svin 24. dzimšanas dienu. Baltcom ir reģistrēts 1991. gada 29. maijā un šodien ir viens no lielākajiem telekomunikāciju uzņēmumiem Latvijā, kas piedāvā ātrāko internetu un mūsdienīgu televīziju. Latvijas telekomunikāciju vēsturi ir veidojis Baltcom – ieviešot, attīstot un Latvijas iedzīvotājiem piedāvājot dažādus pakalpojumus: televīziju, internetu, telefonu, arī mobilo telefonu, kā arī elektroenerģiju un EKOenerģiju.

Baltcom uzsāka savu darbību 1991. gadā kā pirmais daudzkanālu abonenttelevīzijas operators Austrumeiropā. Latvijā pirmo optiskās kabeļtelevīzijas pieslēgumu veic Baltcom 1997. gadā. Šajā pašā gadā Baltcom kļūst arī par pirmo privāto mobilo sakaru operatoru. Nākamais solis televīzijas attīstībā ir digitālās televīzijas ieviešana – Baltcom 2004. gadā veic pirmo pieslēgumu. 2008. gadā Baltcom kā pirmie Latvijā ierīko platjoslas internetu un turpina attīstīt šo pakalpojumu, šodien piedāvājot kvalitatīvu optisko internetu un arī interaktīvo televīziju. 2013. gadā Baltcom ievieš jaunumu Eiropas telekomunikāciju tirgū un saviem klientiem uzsāk piedāvāt arī elektroenerģiju. No 2014. gada Baltcom ir pirmais uzņēmums Baltijā, kas tirgo sertificēto EKOenerģiju.

Šodien Baltcom ir izbūvējis optiskā interneta tīklu Latvijā, kas daudzviet Latvijas iedzīvotājiem nodrošina visātrāko optisko internetu Latvijā. Tāpat Baltcom attīsta dažādus televīzijas pakalpojumus, lai pēc iespējas plašāks iedzīvotāju skaits varētu skatīties kvalitatīvu televīziju. Baltcom šobrīd veic nozīmīgu ieguldījumu arī klientu apkalpošanas standarta uzlabošanā. Iedzīvotāji novērtē to, ka viens uzņēmums var piedāvāt vairākus mājsaimniecībai nozīmīgus pakalpojumus, tādēļ klientu skaits, kas izvēlas vairāk nekā vienu pakalpojumu, ir liels.

Nikolā Buasēns (Nicolas Boissin), Baltcom valdes priekšsēdētājs: „24 gadi ir ļoti daudz Latvijas uzņēmumam, bet mēs joprojām esam jauna kompānija, kas var un ir gatava turpināt veikt inovācijas. Pēdējos mēnešos mēs redzam nozīmīgu interaktīvās televīzijas pārdošanas pagrieziena punktu un tādēļ paredzu, ka tieši multi-ekrānu iespējas mainīs mūsu klientu paradumus – viņi no tradicionālās TV pāries uz interaktīvo TV, interneta TV un optisko internetu. Baltcom daudzās lietās ir bijis pirmais, un šodien, pārkāpjot pāri dažādām problēmām, es vēlos redzēt Baltcom kā līderi fiksēto un mobilo pakalpojumu saplūšanā, kas balstīta uz multi-ekrānu produktiem.”

Par Baltcom

Baltcom (SIA „Baltcom TV”) darbojas jau no 1991. gada un ir viens no vadošajiem elektronisko sakaru uzņēmumiem un elektroenerģijas tirgotājiem Latvijā. Baltcom pakalpojumus ir izvēlējušies un lieto ap 160 000 mājsaimniecību. Baltcom lielākais īpašnieks ir Luksemburgā reģistrētais uzņēmums RPAX One S.A.

Papildu informācija:
Inese Tauriņa
Baltcom sabiedrisko attiecību speciāliste
E-pasts: [email protected]
Atpakaļ
Cits
mēn.
kwh
Pievienot
24 mēneši
12 mēneši
Beztermiņa
Mēs Jums rekomendējam