Jaunumi

“BALTCOM” iegādājās telekomunikāciju biznesus “SCINTILLA” un “ORANGE”
02Okt.

“Baltcom” ir noslēdzis darījumus par telekomunikāciju biznesu iegādi “Scintilla” un “Orange” (“Orange Net” un “Orange Network” portfeli), paplašinot savu darbību Līvānos, Ādažos un Mārupē.

Baltcom IPTV

Jauniem klientiem tas nozīmēs plašākas iespējas, tehnoloģiskus uzlabojumus un jaunus pakalpojumus, kas ir iespējams pateicoties “Baltcom” modernajai infrastruktūrai.

Abu kompāniju klientiem tiks palielināts interneta ātrums. “Scintilla” klienti jau tuvākajās dienās varēs izbaudīt simetrisku optisko internetu ar ātrumu līdz 1000Mbit/s. “Orange” klientiem tas būs pieejams vēlāk pēc tīkla modernizācijas darbu noslēgšanas.

Jau šobrīd gan “Scintilla”, gan “Orange” klientiem ir pieejama moderna interaktīvā televīzija, kas ļauj pārtīt reklāmas, ierakstīt raidījumus, abonēt jaunākās filmas un skatīties televīziju ne tikai televizorā, bet arī datorā, planšetē vai mobilajā telefonā.

“Baltcom” turpinās sniegt pakalpojumus “Scintilla” un “Orange” klientiem saskaņā ar esošo līgumu noteikumiem, tāpēc visi iepriekš norunātie nosacījumi un cenas paliek spēkā un klientiem nav nepieciešams atkārtoti slēgt līgumu.

No 1. oktobra “Scintilla” un “Orange” klienti varēs saņemt visu nepieciešamo palīdzību, zvanot uz “Baltcom” klientu atbalsta telefonu 27370000, rakstot uz [email protected] vai vēršoties “Baltcom” klientu apkalpošanos centros.

Abi darījumi noslēdzās 2020. gada 1. oktobrī. Darījumu summas ir konfidenciālas. Juridiskās konsultācijas pircējam nodrošināja zvērināta advokāte Tīna Lūse.

Atpakaļ
Cits
mēn.
kwh
Pievienot
24 mēneši
12 mēneši
Beztermiņa
Mēs Jums rekomendējam