Jaunumi

Baltcom iegūst balvu “Drošākais uzņēmuma autoparks 2016”
10Apr.

2017.gada 5.aprīlī Rīgas Motormuzejā tika paziņoti AAS “Balta” gada balvas “Drošākais uzņēmuma autoparks 2016” uzvarētāji. Telekomunikāciju uzņēmums Baltcom saņēmis balvu Sudraba kategorijā kā zemākā riska autoparks.

Jau piekto gadu pēc kārtas “Balta” organizē gada balvu “Drošākais uzņēmuma autoparks 2016”, uzņēmums Baltcom konkursā piedalījās pirmo reizi. Konkursa mērķis ir noskaidrot, kuros uzņēmumos veiksmīgi tiek pārvaldīti autoparki un līdz ar to, kuri uzņēmumi, ievērojot drošas ceļu satiksmes prasības, ir atbildīgi gan pret saviem darbiniekiem, gan apkārtējiem cilvēkiem.

Žūrijas vērtējumā Baltcom atzīts par vienu no laureātiem kategorijā “Zemākā riska autoparks”, kopā ar tādiem uzņēmumiem kā SIA “G4S Latvia”, AS “Latvijas Gāze” un AS “UPB”.

“Esam pateicīgi par šo atzinību un balvu! Baltcom pēdējos gados ir ieguldījis daudz līdzekļu autoparka atjaunošanā un uzturēšanā, kā arī pastāvīgi pievērš lielu uzmanību auto vadītāju kvalifikācijas paaugstināšanai un instruēšanai par drošu iekļaušanos ceļu satiksmē,” gandarīts par saņemto novērtējumu ir Baltcom Autoparka speciālists Igors Vāvere. “Ļoti noderīgi bija žūrijas ieteikumiem kā padarīt autoparku drošāku, un noteikti šīs lietas pārrunāsim uzņēmumā, lai varētu tās veiksmīgi arī ieviest.”

Gada balva “Drošākais uzņēmuma autoparks 2016” norisinājās divās kārtās. Konkursa dalībnieki tik vērtēti četrās kategorijās – pasažieru pārvadātāji, vietējie kravu pārvadātāji un speciālā pielietojuma autoparki, starptautiskie kravu pārvadātāji un zemāka riska autoparki. Konkursa žūrijā darbojās 12 eksperti.

Konkursa dalībnieku sniegums tika vērtēts četrās jomās – uzņēmuma iesaiste risku vadībā, autoparka raksturojošie parametri un tehniskais nodrošinājums, cilvēkresursu vadība un uzņēmuma kopējā politika attiecībā uz ceļu satiksmes negadījumiem un to uzraudzību.

Atpakaļ
Cits
mēn.
kwh
Pievienot
24 mēneši
12 mēneši
Beztermiņa
Mēs Jums rekomendējam