Jaunumi

Baltcom iegūst Speedtest.net apbalvojumu kā ātrākais interneta sniedzējs Latvijā
19Apr.

Starptautiskais interneta mērījumu uzņēmums Ookla atzinis telekomunikāciju operatoru Baltcom par ātrāko interneta pakalpojuma sniedzēju Latvijā. To apstiprina uzņēmumam piešķirtais apbalvojums.

Saskaņā ar Ookla bezmaksas interneta ātruma mērījumu rīka Speedtest.net 2015. gadā veiktajiem mērījumiem, Baltcom interneta vidējais lejupielādes ātrums ir 149,26 megabiti sekundē (Mbps), savukārt vidējais augšupielādes ātrums sasniedz 142,60 Mbps.

Kā liecina Speedtest.net rezultāti, tuvāko sekotāju vidējais interneta ātrums no Baltcom atpaliek par vairāk kā 15%. Otrajā vietā ierindojas Balticom, savukārt Lattelecom ar vidējo interneta lejupielādes ātrumu 106,46 Mbps un vidējo augšupielādes ātrumu 103,42 Mbps, paliek trešajā vietā.

“Saņemtais apbalvojums ir iepriekšējo gadu darba rezultāts, kad interneta tīkla infrastruktūras paplašināšanā un modernizēšanā novirzījām lielāko investīciju daļu. Tas ļāva ievērojami palielināt klientiem nodrošināto interneta ātrumu un kvalitāti,” stāsta Nikolā Buasēns, Baltcom valdes priekšsēdētājs un turpina: “Tāpēc ļoti izbrīna, ka bijušais telekomunikāciju monopolists reklamē sevi kā ātrākā interneta pakalpojuma sniedzēju. Intereses gadījumā varam iepazīstināt ar Ookla datiem arī viņus.”

Speedtest.net ir populārākais un objektīvākais fiksētā un mobilā interneta ātruma mērīšanas serviss, kas ikvienam lietotājam bez maksas ļauj veikt saņemtā interneta pakalpojuma kvalitātes testus. Ātrākā interneta pakalpojuma sniedzējus nosaka, apkopojot individuālu Latvijas interneta lietotāju mērījumu rezultātus.

Ookla ir starptautisks uzņēmums, pasaules līderis neatkarīgu un precīzu interneta mērījumu nodrošināšanā, kura metodoloģijas nosaka industrijas standartus, ko izmanto turpat visi interneta pakalpojuma sniedzēji pasaulē. Ar Ookla interneta mērījumu rīku Speedtest.net pasaulē ik dienu tiek veikti vairāk nekā 5 miljoni interneta kvalitātes testu.

Atpakaļ
Cits
mēn.
kwh
Pievienot
24 mēneši
12 mēneši
Beztermiņa
Mēs Jums rekomendējam