Jaunumi

Baltcom iekļauj televīzijas piedāvājumā 20 jaunus kanālus
29Jūl.

Lai sniegtu saviem klientiem vēl vairāk interesanta un daudzveidīga televīzijas satura, no 1. augusta mēs paplašinām televīzijas kanālu piedāvājumu. Turpmāk Standarta bloka abonentiem būs pieejami 10 jauni kanāli, bet Pilnā bloka abonentiem – 20 jauni kanāli.

Jauni kanāli

Baltcom televīzijā būs skatāms populārs humoristisks kanāls Kvartal TV. Kanāla programma veidota no televīzijas izklaides šovu, komēdiju, spēlfilmu, seriālu, animācijas produktu un speciālo projektu studijas Kvartal 95 projektiem. Miljoniem skatītāju iemīļotās programmas “Vakara kvartāls”, “Smieklu līga”, “Vakara Kijeva”, “Kraina U”, “Chisto News”, “Rassmeshi komika”, seriāli “Radu būšana”, “Tautas kalps”, “Radinieki” un daudzi citi tagad ir pieejami skatītājiem visu diennakti vienā kanālā.

Kanālu piedāvājums tika papildināts ar bērnu kanāliem Semejka, V gostjah u skazki, Duck TV, kas nodrošina aizraujošu saturu dažāda vecuma auditorijai. Kanāls Semejka piedāvā populāras animācijas un dokumentālās filmas – “Barbie”, “Spēka reindžeri”, “Cūciņa pepa”, “Tomass un draugi”, “Maksimālā zinātne: Lielie eksperimenti” u.c. Kanālā V gostjah u skazki skatītāji redzēs klasisko un mūsdienu tautas un autoru pasaku ekranizācijas, padomju kino šedevrus, pasaku animācijas filmas un fantāzijas.

Kinomīļi novērtēs kanālus Kanal 7+, Kino 7, FilmBox ArtHouse, kuru programmu veido dažādu žanru skatītāju iemīļotas filmas un seriāli. Kanal 7+ piedāvā populārus seriālus un filmas – “Noziedzīgie prāti”, “Mentālists”, “Divarpus vīri”, “Trešā planēta no Saules”, “Džons Viks”, “La La Land”. Kanāla FilmBox ArtHouse kolekcijā ir īstas kino pērles, kas saņēmušas prestižu festivālu balvas (“Oskars”, “Zelta palmas zars” Kannu kinofestivālā, “Zelta lauva” Venēcijas kinofestivālā, “Zelta lācis” Berlinālē) u.c.

Kanāls Fightbox fokusējas uz cīņas sporta veidiem. Kanāla programmu veido pasaules turnīru pārraides vairāk nekā 30 cīņas mākslas veidos: MMA, kikboksā, vīriešu un sieviešu boksā, roku cīņā, capoeirā, džudo, ušu u.c. Kanāls Fast&FunBox veltīts ekstrēmajiem sporta veidiem. Kanāls pārraida sacensības no visas pasaules – Formula 1, motokrosā, snovbordā, skeitbordā, velotriālā, motofrīstailā, kaitošanā utt.

Kā arī turpmāk Standartā blokā iekļauts kanāls DocuBox HD, kas iepriekš bija pieejams tikai Pilnā bloka abonentiem. DocuBox HD piedāvā filmas, seriālus un programmas par savvaļas dabu, zinātni, cilvēci un pasaules kultūru ar aizraujošu filmēšanu augstas kvalitātes formātā.

Jaunie kanāli pieejami Baltcom digitālās un interaktīvās televīzijas abonentiem.

Atpakaļ
Cits
mēn.
kwh
Pievienot
24 mēneši
12 mēneši
Beztermiņa
Mēs Jums rekomendējam