Jaunumi

Baltcom Latvijā sāk pārraidīt populāro izklaides kanālu TNT
01Apr.

Latvijā, Lietuvā un Igaunijā jau pieejama populārā izklaides TV kanāla TNT starptautiskā versija. Kā pirmais Baltijā to no 1. aprīļa pārraidīt uzsācis Baltcom. Līdz 1.maijam piesaki interaktīvo televīziju par īpašu cenu vai meklē TNT kādā no citiem Baltcom televīzijas piedāvājumiem.

Kanāls TNT ir vadošais Krievijas izklaides TV kanāls un vairāku gadu garumā arī absolūts līderis skatītāju auditorijā vecumā no 14 līdz 44 gadiem. Līdz ar ienākšanu Baltijas valstīs, šo valstu skatītāji iegūs ilgi gaidīto iespēju skatīties kanāla TNT veidotos populārākos TV seriālus un šovus.Baltcom_Piedava_TNT

 

“Esam pateicīgi TNT vadībai un gandarīti par iespēju pirmajiem Baltijā pārraidīt populāro izklaides kanālu, kas jau šobrīd pieejams mūsu uzticamajiem klientiem, Baltcom abonentiem. Tas ir vērtīgs ieguvums ne tikai mūsu esošajiem un topošajiem klientiem, bet arī Baltcom, stiprinot tirgus pozīcijas,” īpašās kanāla TNT pārraides tiesības komentē Nikolā Buasēns (Nicolas Boissin), Baltcom valdes priekšsēdētājs.

Starp kanāla slavenākajiem un populārākajiem projektiem ir komēdiju šovi Comedy Club, Stand Up, Odnazhdi v Rossii , Comedy Battle, realitātes šovs Dom-2, kinoseriāli Saldā dzīve, Černobiļa. Slēgtā zona, Policisti no Rubļovkas, kā arī komēdijseriāli Interni, Univer un daudzi citi.

No 4. aprīļa TNT kanālā būs skatāma ilgi gaidītā komēdijseriāla Fizruks jaunā sezona ar Dmitriju Nagijevu galvenajā lomā. Aprīlī gaidāmas arī seriāla Realnyie patsani jaunās sezonas epizodes, kā arī pilnīgi jauna situāciju komēdija Nabaga ļaudis. Šīs pirmizrādes Latvijas, Lietuvas un Igaunijas iedzīvotājiem nu būs pieejamas vienlaicīgi ar skatītājiem Krievijā.

TNT ir spēcīgākais Krievijas TV kanālu zīmols ar unikālu saturu. Kanāls demonstrē populārākos izklaides šovus, humoršovus un oriģinālas komēdijas, ko nu varēs novērtēt arī vairāki miljoni skatītāju Baltijas valstīs.

Baltcom interaktīvās televīzijas klienti šobrīd ir vienīgie Latvijā, kam pieejama iespēja kanāla TNT oriģinālsaturu skatīties arī arhīvā, ierakstīt un pārtīt, izmantojot pilnu mūsdienīgākās televīzijas funkciju spektru. Tāpat TNT pieejams arī Baltcom digitālās televīzijas klientiem un daļai analogās jeb kabeļtelevīzijas skatītāju.

Atpakaļ
Cits
mēn.
kwh
Pievienot
24 mēneši
12 mēneši
Beztermiņa
Mēs Jums rekomendējam