Jaunumi

Baltcom: mūsu apgalvojumam par ātrāko internetu ir pamats
26Mai.

Telekomunikāciju uzņēmums Baltcom, kas saviem klientiem piedāvā gan interneta, gan televīzijas pakalpojumus, ir neizpratnē par PTAC lēmumu liegt uzņēmumam reklāmas materiālos atsaukties uz Baltcom saņemto Speedtest apbalvojumu kā ātrākajam interneta pakalpojumu sniedzējam Latvijā.Speedtest hor_4

Baltcom apzinās, ka interneta ātrumu var mērīt un definēt dažādos veidos, izmantojot arī citas metodoloģijas. Tomēr Speedtest.net ir starptautiski atzīts pasaulē vadošais interneta ātruma mērījumu rīks, kurš izmanto Ookla izstrādāto tehnoloģiju, kuru oficiāli atzīst un izmanto virkne pasaules valstu un starptautisku organizāciju, piemēram, Eiropas Elektronisko komunikāciju regulators (BEREC) un sabiedrisko pakalpojumu regulatori Kanādā, Singapūrā, Itālijā, Portugālē, Īrijā, Dānijā un citviet. Mērījumus veic paši lietotāji un rīku visā pasaulē izmanto vairāk nekā 3000 serveru, nodrošinot mērījumu precizitāti neatkarīgi no lietotāja atrašanās vietas.

“Acīmredzot noteikumi visiem tirgus dalībniekiem nav vienādi. Bijušais telekomunikāciju monopolists, reaģējot uz Baltcom saņemto apbalvojumu, arī uzsācis masīvu kampaņu, apgalvojot, ka tas piedāvā ātrāko internetu Latvijā. Diemžēl, atsauces, kas pamatotu šo apgalvojumu, nav, taču neesmu redzējis, ka kāds viņiem liegtu šo kampaņu turpināt,” norāda Baltcom valdes priekšsēdētājs Nicolas Boissin, piebilstot, ka “saņemtais apbalvojums ir pēdējā gada laikā paveiktā darba rezultāts, kad interneta tīkla infrastruktūras paplašināšanā un modernizēšanā novirzījām lielāko investīciju daļu.

Ir nepatīkami, ka PTAC lēmis liegt mums lepoties ar starptautiskā līmenī sasniegtu atzinību, taču šo lēmumu respektējam. Līdzšinējās reklāmas aktivitātes tiks pakāpeniski pārtrauktas. Ņemot vērā mūsu rīcībā esošo kvalitātes apstiprinājumu, domāsim par alternatīviem veidiem, kā šo ziņu nodot mūsu klientiem un sabiedrībai.”

Saskaņā ar Ookla bezmaksas interneta ātruma mērījumu rīka Speedtest.net 2015. gadā veiktajiem mērījumiem, Baltcom interneta vidējais lejupielādes ātrums ir 149,26 megabiti sekundē (Mbps), savukārt vidējais augšupielādes ātrums sasniedz 142,60 Mbps.

Atpakaļ
Cits
mēn.
kwh
Pievienot
24 mēneši
12 mēneši
Beztermiņa
Mēs Jums rekomendējam