Jaunumi

Baltcom televīzijā All Media Baltics kanāli pieejami HD kvalitātē
28Aug.

Ņemot vērā klientu interesi un pieprasījumu pēc augstas kvalitātes izšķirtspējas satura, Baltcom jau septembrī saviem klientiem HD kvalitātē piedāvās populāros Latvijas televīzijas kanālus TV3, LNT, TV6, Kanāls 2 un 3+.

Līdz ar pieciem papildu HD kanāliem, interaktīvās un digitālās televīzijas Pilnā bloka abonenti kopumā varēs baudīt jau 32 kanālus augstā izšķirtspējas kvalitātē.

Papildus augstāk minētiem kanāliem, arī kanāli TV1000 Premium un TVPlay Sports, kļūst pieejami HD izšķirtspējā.

Kanāli HD kvalitātē nozīmē vēl labāku attēla un skaņas kvalitāti, kas ir vairākas reizes augstāka nekā standarta TV kanāliem (SD kvalitātes kanāliem). HD attēla kvalitāte vairāk līdzinās reālam attēlam. Pārēja uz HD kvalitātes kanāliem notiek, jo tas ir nākamās paaudzes kvalitātes standarts, uz kuru virzīsies visi TV operatori un satura veidotāji. HD izšķirtspēju var baudīt uz jaunākās paaudzes televizoriem vai iegādājoties HD aparatūru par īpašu cenu €24,20 ar PVN no Baltcom.

Ja Jums ir jautājumi saistībā ar šiem uzlabojumiem vai citiem Baltcom pakalpojumiem, lūdzam sazināties ar Baltcom klientu apkalpošanu, zvanot uz tālruņa numuru 27370000 vai rakstot uz e-pastu [email protected]

Atpakaļ
Cits
mēn.
kwh
Pievienot
24 mēneši
12 mēneši
Beztermiņa
Mēs Jums rekomendējam