Jaunumi

Baltcom televīzijā ir pieejams jauns kanāls TVPlay Sports+
05Okt.

Ar prieku paziņojam, ka TVPlay Filmas+Sports un TVPlay Sports pakas ir paplašināta ar jaunu sporta kanālu – TVPlay Sports+, kurš papildinās esošo sporta kanālu saturu HD kvalitātē, sniedzot sporta faniem iespēju sekot līdzi ekskluzīvu, populāru un aizraujošu sporta notikumu tiešraidēm.

TVPlay Sports+ kanāls ļaus sporta līdzjutējiem sekot līdzi vēl vairāk pasaules vadošo sportistu un komandu startu tiešraidēm, piedāvājot saviem skatītājiem vairāk kā 3000 tiešraižu stundas un ap pusotru tūkstoti sporta pasākumu gadā. Būs iespējams vērot tādas sporta notikumu tiešraides kā Premjerlīgas spēles, Eirolīgas spēles, KHL spēles, UEFA Čempionu līgas spēles, auto un moto sacīkstes kā WRC Pasaules čempionātu rallijā, MotoGP Pasaules čempionātu motošosejā, Pasaules čempionātu spīdvejā, NASCAR u.c. Jaunā kanāla TV programmai iespējams sekot līdzi elektroniskajā programmas gidā (EPG), kas pieejams katra klienta televizorā.

Digitālās televīzijas klientiem, kuri jau abonē TVPlay Filmas+Sports vai TVPlay Sports, lai skatītos jaunos kanālus, jāveic automātiskā kanālu meklēšana, atbilstoši savas TV aparatūras lietošanas instrukcijai.
Interaktīvās televīzijas klientiem, kuri jau abonē TVPlay Filmas+Sports vai TVPlay Sports, izmaiņas notiks automātiski.

Ja Jums ir jautājumi saistībā ar šīm izmaiņām vai citiem Baltcom pakalpojumiem, lūdzam sazināties ar Baltcom klientu apkalpošanas speciālistiem, zvanot uz tālruņa numuru 27370000 vai rakstot uz e-pastu [email protected].

Atpakaļ
Cits
mēn.
kwh
Pievienot
24 mēneši
12 mēneši
Beztermiņa
Mēs Jums rekomendējam