Jaunumi

Baltcom uzsāk arī elektrotehnikas tirdzniecību
26Jūn.

Sākot ar šī gada 26. jūniju, telekomunikāciju uzņēmums Baltcom piedāvā ne tikai telekomunikāciju pakalpojumus, bet arī iespēju iegādāties elektrotehniku uz nomaksu.

Interesenti varēs iegādāties jaunāko elektrotehniku par īpašām cenām no Baltcom, izmantojot bezprocentu līzinga finansējumu no SIA Inbank Līzings. Tehnikas piedāvājums būs pieejams esošajiem klientiem, kā arī jauni abonenti to varēs iegadāties kopā ar televīzijas vai interneta pakalpojumiem.

“Viena no mūsdienu telekomunikāciju aktuālākajām tendencēm ir iespēja visus sev svarīgos jautājums risināt vienuviet. Patērētājiem tas nozīmē ne vien pieslēgt internetu vai televīziju, bet attiecīgi uzreiz iegādāties arī datoru un televizoru. Tāpēc esam gandarīti par šo sadarbību un ticam, ka tā mūsu klientiem tas pavērs vēl plašākas iespējas nokomplektēt sev vēlamo telekomunikāciju piedāvājumu, izvēlēties arī ierīci un uzreiz veicot arī nepieciešamos norēķinus,” uzsver Baltcom valdes priekšsēdētājs Nikolā Buasēns (Nicolas Boissin).

Tehnikas piedāvājumā, kurš mainīsies ik mēnesi, būs rūpīgi atlasīti TV un portatīvo datoru modeļi no budžeta, vidējās un augstākās klases ierīču segmentiem. Piedāvājumu veidos pieredzējuši tehnoloģiju eksperti un tirgū atzīti piegādātāji, sniedzot iespēju iegādāties jaunu tehniku par izdevīgām cenām.

Atkarībā no izvēlētās klases televizora ikmēneša maksājums būs no 8 līdz 30 eiro, savukārt portatīvo datoru no 13 līdz 25 eiro. Tehnikas nomaksa tiks piedāvāta uz 36 mēnešiem, un ikmēneša maksājumu summa veidos tikai preces gala vērtību bez papildu izmaksām.

“Mums ir patiess prieks par veiksmīgi uzsākto sadarbību un to, ka padarīsim jaunākās tehnoloģijas pieejamas tūkstošiem Baltcom klientu. Kopīgās sadarbības galvenais priekšnoteikums bija radīt Baltcom klientiem vieglu un ātru procesu, lai no klienta pieteikuma nosūtīšanas brīža līdz tehnikas piegādei būtu pēc iespējas īsāks laika posms, un manuprāt, mums tas ir izdevies,” atzīmē Inbank Līzings valdes priekšsēdētājs Ģirts Lediņš.

Atpakaļ
Cits
mēn.
kwh
Pievienot
24 mēneši
12 mēneši
Beztermiņa
Mēs Jums rekomendējam