Jaunumi

Baltcom valdei pievienojas divi nozares speciālisti
18Jan.

Telekomunikāciju uzņēmumā Baltcom notikušas plānotas izmaiņas valdes sastāvā. Uzņēmuma valdē turpmāk strādās divi profesionāli nozares speciālisti, kuri jau līdz šim darbojušies vadības komandā. Valdes priekšsēdētāja amata pienākumus turpinās pildīt Nikolā Buasēns (Nicolas Jacques Boissin).

2017.gada 17.janvārī Baltcom valdē iecelta līdzšinējā uzņēmuma juridiskā padomniece/advokāte Tīna Lūse. No 2016.gada 5.septembra Baltcom valdē jau darbojas uzņēmuma līdzšinējais Tehniskais direktors Dmitrijs Ņikitins. Valdes priekšsēdētāja amata pienākumus turpinās pildīt N. Buasēns, kurš uzņēmumu veiksmīgi vada kopš 2015.gada 9.marta.

Jaunā valdes locekle T. Lūse Baltcom vadības komandai pievienojās 2015.gada pavasarī, lai nodrošinātu juridisku atbalstu Baltcom restrukturizācijas procesā. Līdz šim T. Lūse darbojās Baltcom vadības komandā kā neatkarīga speciāliste, bet tagad uzaicināta pievienoties valdes sastāvam, lai veiksmīgi pabeigtu iesāktos restrukturizācijas procesus. Tīna Lūse vairāk kā 10 gadus praktizējusi zvērinātu advokātu birojā Kronbergs Čukste Derling. Šobrīd darbojas arī biedrības „Par legālu saturu” un labdarības fonda „Gandrīz Ikvienam Vajag Eņģeli” valdē, kā arī praktizē kā zvērināta advokāta palīgs zvērināta advokāta Gvido Bajāra birojā.

D. Ņikitins Baltcom valdes locekļa amatu ieņem no 2016.gada 5.septembra. Dmitrijam Ņikitinam ir vairāk kā 10 gadu pieredze telekomunikāciju nozarē. Darbu uzņēmumā uzsāka 2008.gadā, 2012.gadā kļūstot par Tīkla vadības centra vadītāju un 2014.gadā par Baltcom Tehnisko direktoru. D. Ņikitins par savām prioritātēm jaunajā amatā izvirzījis Baltcom produktu attīstību, turpmāko infrastruktūras modernizāciju un iekšējo procesu optimizāciju, lai Baltcom arī turpmāk attīstītos ka ātrs, mūsdienīgs, klientam lojāls un draudzīgs uzņēmums, kurš sniedz mūsdienīgus un kvalitatīvus pakalpojumus par pieejamām cenām.

Nikolā Buasēns: “Esmu gandarīts, ka Baltcom valdei pievienojas ilggadējs un pieredzējis uzņēmuma darbinieks – Tehniskais direktors – Dmitrijs Ņikitins, kura pievienošanās atspoguļo galveno šā brīža Baltcom prioritāti – pakalpojumu un klientu apkalpošanas kvalitāti. Tāpat arī liels ieguvums ir zinošās un profesionālās vadības komandas speciālistes Tīnas Lūses pievienošanās uzņēmuma valdei. Pēdējo divu gadu laikā, sadarbībā ar īpaši izraudzītiem profesionāļiem Baltcom vadības komanda ir spējusi ievirzīt uzņēmumu jaunā vadības kursā, kas orientēts uz attīstību – ir izdevies sasniegt redzamus rezultātus, tomēr ir arī daudzas lietas, kuras vēl jāpaveic. Esmu pārliecināts, ka jaunie valdes locekļi arī sniegs savu ieguldījumu un jau esošo pieredzi Baltcom nākotnē, un vēl plašākā izaugsmē.”

2016.gada 4.novembrī darba attiecības ar Baltcom pārtrauca valdes locekle un Finanšu direktore Viktorija Meikšāne, kura 2015.gadā tika uzaicināta uz Baltcom realizēt vairākus konkrētus mērķus – restrukturizēt uzņēmumu, izstrādāt plānu finanšu plūsmas stabilizēšanai, kā arī piesaistīt nepieciešamo finansējumu uzņēmuma turpmākai darbībai. Veiksmīgi sasniedzot izvirzītos mērķus, V. Meikšāne pieņēma lēmumu pievērsties jauniem izaicinājumiem savā profesionālajā karjerā. Baltcom novērtē Viktorijas Meikšānes ieguldījumu uzņēmuma attīstībā un vēl veiksmi turpmākajā karjerā. Uzņēmuma finanšu jautājumus pārņēmusi V. Meikšānes līdzgaitniece, Finanšu analīzes struktūrvienības vadītāja Anda Aleksejeva, kura tagad iecelta Baltcom Finanšu direktores amatā.

Atpakaļ
Cits
mēn.
kwh
Pievienot
24 mēneši
12 mēneši
Beztermiņa
Mēs Jums rekomendējam