Jaunumi

Baltcom zīmola maiņa
14Apr.

 

Baltcom – viens no lielākajiem telekomunikāciju uzņēmumiem Latvijā, ir uzsācis zīmola maiņu. Šo gadu Baltcom ir sācis ar jaunu vadības komandu, un jaunā vizuālā identitāte likumsakarīgi ilustrē pārmaiņas, kas notiek uzņēmumā. Jaunais logotips saglabā līdzību ar iepriekšējo, tā ilustrējot uzņēmuma līdzšinējos sasniegumus un pieredzi, taču tam ir daudz dinamiskāka krāsa un vienkāršāks dizains, tā parādot to, kas Baltcom ir šodien.

Jaunais Baltcom logotips ir veidots vienkāršs un mūsdienīgs – ”o” burtā ir integrēts burts ”b”, kurš veido ikonu, kuru izmantosim kā atsevišķu elementu. Arī jaunā elektrozilā krāsa ir īpaši izvēlēta – tā ir mūsdienīga, enerģiska un dinamiska. Vizuālās identitātes maiņa notiks pakāpeniski.

Lēmums par uzņēmuma zīmola maiņu ir cieši saistīts ar uzņēmuma izaugsmi. Šodien Baltcom ir uzņēmumu grupa, kuras īpašnieki ir starptautiska ārvalstu investoru grupa. Mājsaimniecībām piedāvājam ne tikai optisko internetu, interaktīvo televīziju, digitālo televīziju un telefoniju, bet arī elektroenerģiju un EKOenerģiju.

Nikolā Buasēns (Nicolas Boissin), Baltcom valdes priekšsēdētājs: „Baltcom turpinās investēt nozarē, tādejādi nodrošinot telekomunikāciju inovācijas Latvijā. Mūsu prioritātes ir divas: tehnoloģiskā attīstība un izcila klientu apkalpošana. Mēs turpināsim attīstīt interaktīvo televīziju un paplašināsim optiskā interneta tīklu. Baltcom ir izbūvējis vienu no labākajiem interneta tīkliem valstī, un mēs vēlamies to piedāvāt pēc iespējas plašam iedzīvotāju lokam. Turklāt mēs īpaši strādājam, lai saviem klientiem sniegtu izcilu apkalpošanu.”

Arī nupat saņemtais kampaņas “Uzslavē labu servisu 2015″ apbalvojums apliecina kvalitatīvo klientu apkalpošanas servisu – Baltcom saņēma atzinību kā izcila servisa sniedzējs saviem klientiem.

Par Baltcom

Baltcom (SIA „Baltcom TV”) darbojas jau no 1991. gada un ir viens no vadošajiem elektronisko sakaru uzņēmumiem un elektroenerģijas tirgotājiem Latvijā. Baltcom pakalpojumus ir izvēlējušies un lieto ap 160 000 mājsaimniecību. Baltcom lielākais īpašnieks ir Luksemburgā reģistrētais uzņēmums RPAX One S.A.

Baltcom ir nozares pionieris ar vairākiem nospiedumiem telekomunikāciju vēsturē:

  • 2014. gadā PIRMAIS Baltijā piedāvā EKOenerģiju;
  • 2013. gadā PIRMAIS Eiropā piedāvā telekomunikācijas un elektroenerģiju;
  • 2008. gadā PIRMAIS platjoslas internets Latvijā;
  • 2004. gadā PIRMAIS digitālās televīzijas pieslēgums Latvijā;
  • 1997. gadā PIRMAIS privātais mobilais operators Latvijā;
  • 1997. gadā PIRMAIS optiskās kabeļtelevīzijas pieslēgums;
  • 1991. gadā PIRMAIS daudzkanālu abonenttelevīzijas operators Austrumeiropā.
 
Atpakaļ
Cits
mēn.
kwh
Pievienot
24 mēneši
12 mēneši
Beztermiņa
Mēs Jums rekomendējam