Jaunumi

Go3 Film katalogs
13Mai.

Labākais ārzemju un pašmāju saturs vienuviet – Holivudas grāvēji, populārākie seriāli, pārraides bērniem un Go3 oriģinālšovi. Vairāk kā 7000 stundu aizraujoša satura ar tulkojumiem latviešu valodā. Skaties visu, ko vien vēlies, bez ierobežojumiem un reklāmām!

Populārākās filmas un seriāli. Go3 Film katalogā Tu atradīsi gan pasaulslaveno studiju filmas un seriālus ar tulkojumiem latviešu valodā (audio vai subtitri), gan latviešu grāvējus. Saturs tiek atjaunināts katru nedēļu.

Saturs bērniem. Filmas, seriāli un šovi, kas ir pieejami bērniem draudzīgā vidē, izvēloties bērnu režīmu.

TV3 grupas šovi un seriāli pirms TV ētera. Tev ir iespēja redzēt tādus populārus seriālus, kā “Viņas melo labāk”, “Lauku sēta”, “Nemīlētie”, pirms tie parādās TV ēterā.

Go3 oriģinālsaturs. Go3 producēti seriāli, filmas un šovi, kas pieejami ekskluzīvi Go3 klientiem. Aizkadru video pašu producētajam saturam – Tu redzēsi aktieru pārdomas, intervijas, video no filmēšanas laukuma utt.

Latviešu satura arhīvs. Iespēja iegrimt nostaļģijā un atskatīties uz iemīļotiem latviešu seriāliem, šoviem un filmām, kas bijuši ēterā pirms ievērojama laika.

Go3 Film katalogs 6.99€/mēn.

Abonē Go3 Film katalogu tikai par 6.99 eiro mēnesī!

Šobrīd Baltcom interaktīvās televīzijas abonentiem ir iespēja abonēt Go3 Film katalogu par īpašu iepazīšanas cenu – 6.99 eiro mēnesī. Piesaki Go3 Film interaktīvās televīzijas izvēlnē vai zvanot 27370000 un skaties savas mīļākās filmas un seriālus.

 

Atpakaļ
Cits
mēn.
kwh
Pievienot
24 mēneši
12 mēneši
Beztermiņa
Mēs Jums rekomendējam