Jaunumi

Izmaiņas Baltcom interaktīvās un digitālās televīzijas kanālu piedāvājumā no 2018. gada janvāra
29Dec.

Telekomunikāciju uzņēmums Baltcom pastāvīgi strādā pie jaunu televīzijas kanālu piesaistīšanas, lai papildinātu savu televīzijas paku piedāvājumu ar interesantāko un aktuālāko televīzijas saturu pasaulē, tādēļ no 2018. gada janvāra Baltcom interaktīvās un digitālās televīzijas klientiem pieejami četri jauni kanāli – Sport1, TLC, O!, Поехали!, kā arī Baltcom televīzijā atgriežas kanāli Sony Turbo un Sony Channel.

Jaunais sporta kanāls Sport1 atradīsies kanāla Setanta Sports vietā, kura translācija zemo reitingu dēļ Baltcom tīklā tiek pārtraukta. Sport1 kanālā būs iespējams skatīties visu svarīgāko sporta notikumu tiešraides, intervijas ar pasaulē populāriem sportistiem un ar sportu saistītām personībām, sporta notikumu atskatus un daudz ko citu.

Baltcom televīzijas piedāvājumā būs pieejams ilgi gaidītais un pieprasītais izklaides kanāls TLC. Jaunais kanāls sniedz ieskatu modes un stila jaunumos, kulinārijā, bērnu audzināšanā, ceļojumos uz tālākajiem pasaules nostūriem, dārgākajiem veikaliem un neprātīgākajām māju pārbūvēm.

Zemo reitingu dēļ no janvāra vairs nebūs pieejams bērnu un jauniešu kanāls Da Vinci Learning, kura frekvencē turpmāk būs pieejams cits bērnu un jauniešu kanāls – Детский мир /Телеклуб.

Jaunais dzīvesstila kanāls Поехали! atklāj kaimiņos esošo Krieviju no jauna, aizraujoša skatupunkta. Seko līdzi spilgtiem un neaizmirstamiem piedzīvojumiem plašajā Krievijā.

Jaunais bērnu televīzijas kanāls O! ir atklājumu avots pirmsskolas vecuma bērniem, mazāko klašu skolēniem un viņu vecākiem. Kanāls satur labākās attīstošās programmas un multfilmas, kas pie televizora pavadīto bērna laiku padarīs ne tikai patīkamu, bet arī lietderīgu.

Jaunos kanālus Sport 1, TLC un daudzus citus kanālus meklē savā vai citā Baltcom televīzijas piedāvājumā https://baltcom.lv/televizija/.

Atpakaļ
Cits
mēn.
kwh
Pievienot
24 mēneši
12 mēneši
Beztermiņa
Mēs Jums rekomendējam