Jaunumi

Izmaiņas kabeļtelevīzijas kanālu sarakstā no 1. jūlija
30Jūn.

No 2021. gada 1. jūlija stājas spēkā grozījumi Elektronisko plašsaziņas līdzekļu likumā, kuri nosaka, ka programmu izplatīšanas pakalpojumu sniedzējiem, t.sk. arī Baltcom, pamatpiedāvājumā jānodrošina, ka vismaz 80% no iekļautajām papildu programmām saturam sākotnēji jābūt veidotam kādā no Eiropas Savienības vai Eiropas Ekonomiskās zonas valstu oficiālajām valodām.

Pildot likumdošanas prasības, turpmāk Baltcom piedāvās vēl vienu televīzijas kanālu bloku – Starta bloku. Sakarā ar to nelielas izmaiņas kanālu piedāvājumā skars tikai kabeļtelevīzijas klientus. Esošajiem digitālās un interaktīvās televīzijas abonentiem kanālu piedāvājums paliek nemainīgs.

Mūsu kabeļtelevīzijas abonentiem Rīgā turpmāk būs pieejams jauns kanāls – Pirmais Baltijas kanāls Igaunija. Kanāli 1+2, Viasat History, Rīga TV24 un Mir saglabājas kanālu sarakstā, bet būs pieejami citos frekvenču kanālos. Savukārt kanāli History, Duo 3 un Current Time turpmāk būs pieejami digitālajā televīzijā.

Jūrmalas kabeļtelevīzijas abonenti ir informēti par izmaiņām individuāli. Ar informāciju var iepazīties šeit un šeit.

Kanālu nomaiņa notiks automātiski.

Ja jums ir jautājumi saistībā ar šīm izmaiņām vai citiem Baltcom pakalpojumiem, lūdzam sazināties ar Baltcom klientu apkalpošanas speciālistiem, zvanot uz tālruņa numuru 27370000 vai rakstot uz e-pastu [email protected].

Atpakaļ
Cits
mēn.
kwh
Pievienot
24 mēneši
12 mēneši
Beztermiņa
Mēs Jums rekomendējam