Jaunumi

Izmaiņas Baltcom kanālu sarakstā
25Okt.

Informējam, ka Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) ir anulējusi filmu kanālam K1 HD izsniegto apraides atļauju Latvijas teritorijā.

Kanāla K1 HD pārstāvji informē, ka no viņiem neatkarīgu apstākļu dēļ, televīzijas kanālu apraides atļaujas ir anulētas un kanālu īpašnieks Cold Office BBS Limited neplāno tās atjaunot.

Šī iemesla dēļ Baltcom digitālās un interaktīvās televīzijas Pilnā bloka klienti kanāla K1 HD vietā turpmāk varēs baudīt jaunu filmu kanālu Filmzone+ HD.

Filmzone+ HD ir plaša satura filmu kanāls – sākot no Holivudas grāvējiem līdz mākslinieciskajam kino, sniedzot iespēju visu skatīties HD kvalitātē. Filmzone+ ietver dažādu žanru filmas, kas patīk sievietēm: drāmas, komēdijas, traģiskas filmas un romantiskais kino.

Tāpat arī informējam, ka saistībā ar to, ka izklaides kanāls iTV pāriet uz jaunu raidīšanas avotu, kā arī ņemot vērā kanāla zemos reitingus, no 01.11.2018. tas vairs nebūs pieejams Baltcom digitālās, interaktīvās un OPEN televīzijas klientiem.

Baltcom televīzijas Standarta bloka klientiem joprojām ir pieejami citi, iTV saturam līdzīgi, kanāli, kā STV Pirmā!, TV3, TV6, LNT, LTV1 un LTV7.

Ja Jums ir jautājumi saistībā ar šīm izmaiņām vai citiem Baltcom pakalpojumiem, lūdzam sazināties ar Baltcom klientu apkalpošanas speciālistiem, zvanot uz tālruņa numuru 27370000 vai rakstot uz e-pastu [email protected].

Atpakaļ
Cits
mēn.
kwh
Pievienot
24 mēneši
12 mēneši
Beztermiņa
Mēs Jums rekomendējam