Jaunumi

Izmaiņas Viasat tematisko paku kanālos
05Jūl.

Viasat kanālu programmdevējs informē, ka ņemot vērā pieaugošo interesi par sporta pārraidēm, Viasat ir pārskatījis un izvērtējis esošo sporta kanālu saturu un šobrīd strādā pie tā, lai arvien vairāk piedāvātu aizraujošu un populāru sporta notikumu tiešraides.

Šī iemesla dēļ no 02. jūlija kanāli Viasat Golf un Viasat Motor vairs netiek translēti Baltijas valstīs. Viasat ziņo, ka šī gada sporta sezonas sākumā tiks piedāvāts jauns sporta kanāls, kura saturs būs krietni nozīmīgāks tieši Baltijas skatītājiem un sporta faniem.

Pašlaik Viasat skatītājiem nodrošina šādu sporta notikumu pārraides: UEFA Čempionu līga, UEFA Eiropas līga, Anglijas Premjerlīga, Anglijas kauss futbolā, Vācijas kauss futbolā, UEFA Nāciju līga. Skatītāji Baltijā varēs arī skatīties Pasaules boksa supersēriju, Eiropas čempionātus basketbolā sievietēm un vīriešiem, FIBA Pasaules kausa kvalifikācijas turnīru, Eirolīgu basketbolā, Kontinentālā hokeja līgu, WRC Pasaules čempionātu rallijā, MotoGP Pasaules čempionātu motošosejā, Pasaules čempionātu spīdvejā, X Games, IndyCar čempionātu, Sešu nāciju kausu regbijā, Eiropas čempionātu handbolā, kā arī citus starptautiskos un vietējās nozīmes sporta notikumus.

Viasat Sports un Viasat Filmas+Sports abonēšanas maksa paliek nemainīga.

Sīkāka informācija www.viasat.lv

Papildu informācija par pakalpojumiem, zvanot pa tālruņa numuru 27370000 vai rakstot uz [email protected].

Atpakaļ
Cits
mēn.
kwh
Pievienot
24 mēneši
12 mēneši
Beztermiņa
Mēs Jums rekomendējam