Jaunumi

Jaunā Baltcom interaktīvā televīzija – moderns dizains un paplašinātas iespējas
03Okt.

Telekomunikāciju uzņēmums Baltcom 12.septembrī laida klajā jaunu interaktīvās televīzijas platformu. Ņemot vērā patērētāju pieaugošo interesi par kvalitatīvu saturu un modernu daudzekrānu platformu, Baltcom ir radījis pavisam jaunu interaktīvo televīziju, kura sniedz lietotājam iespēju pašam veidot un pārvaldīt saturu, kas atbilst viņa interesēm.

Baltcom interaktīvā televīzija lietotājam piedāvā visas jau iecienītās interaktīvās funkcijas kā TV ieraksts, TV arhīvs, Pauze, Uz sākumu, Ieraksts, Pārtīšana u.c., kurām pievienotas vēl vairākas mūsdienīgas iespējas. Jaunajā interaktīvajā televīzijā kopumā iespējams izmantot 20 dažādas funkcijas, no kurām piecas ir pavisam jaunas.

Skaties, kur vēlies!
Baltcom interaktīvās televīzijas platformu ir iespējams lietot arī caur mobilo lietotni kā interneta televīziju modernajās ierīcēs – viedtelefonos (Android, iOS) un planšetdatoros (Android, iOS). Īpaši šai televīzijai izveidota jauna mobilā lietotne, kura papildināta ar jaunām iespējām. Caur aplikāciju iespējams pārslēgt kanālus TV, tajā integrēta meklēšanas funkcija, kā arī pieejams visas tās pašas interaktīvās funkcija, kas TV. Daudzekrānu lietošanas funkcija mainīs lietotāju paradumus kā skatīties TV, jo tagad katrs varēs skatīties saturu, kuru viņš vēlas uz dažādām viedierīcēm.

Skaties to, ko izvēlies!
Vēloties sniegt klientiem paplašināta satura izvēli, Baltcom interaktīvajā televīzijā integrēts arī filmu un seriālu katalogs, kurā par noteiktu samaksu lietotājs var iznomāt atsevišķas filmas vai nopirkt visu kataloga abonementu uz 30 dienu periodu.

Tāpat arī klientam tiek sniegta iespēja skatīties TV kanālu saturu, kuru viņi vēlas, jo lietojot jauno televīzijas platformu, klients patstāvīgi var abonēt citu kanālu paku vai papildus tematisko paku bez Baltcom speciālista palīdzības. Maksājums tiks veikts automātiski un abonētie kanāli nekavējoties būs pieejami.

Personalizē!
Jaunās platformas lietotājam tiek sniegta unikāla iespēja veidot vairākus personalizētos profilus ar dažādiem piekļuves ierobežojumiem un katram savu PIN kodu. Profila izveidošanas vai rediģēšanas sadaļā iespējams uzstādīt un mainīt piekļuves kodu, ievadīt jaunu vai rediģēt esošo lietotājvārdu un pievienot profila attēlu, savukārt attīstītā vecāku kontroles funkcija ietver satura un vecuma ierobežojumu iestatīšanu, lai bērniem būtu pieejams tikai tas saturs un kanāli, kurus vecāki ir atļāvuši.

Seko līdzi jaunumiem!

Interaktīvās televīzijas sākumlapā pieejamas trīs rekomendāciju joslas ar pārraidēm, filmām un seriāliem, kurus noskatīties sev brīvā brīdī – populārākās un skatītākās pārraides no televīzijas arhīva, kā arī filmu un seriāla kataloga populārākās un jaunākās filmas un seriāli, kurus iespējams gan iegādāties, gan abonēt.

Atpakaļ
Cits
mēn.
kwh
Pievienot
24 mēneši
12 mēneši
Beztermiņa
Mēs Jums rekomendējam