Jaunumi

Baltcom klientiem pieejams nākamās paaudzes Wi-Fi 6 rūteris Zyxel EX3301-T0
31Aug.

Baltcom piedāvā saviem klientiem ātrdarbīgu rūteri Zyxel EX3301-T0 AX 1800, kas atbalsta jaunāko bezvadu standartu – Wi-Fi 6. Pateicoties Wi-Fi 6 tehnoloģijai šis modelis nodrošina vēl lielāku bezvadu interneta ātrumu, stabilāku signālu vairākām ierīcēm un paplašinātu tīkla pārklājumu.

Wi-Fi 6 rūteris Baltcom

 

Wi-Fi 6 vai 802.11ax ir jaunākā 802.11 standarta versija bezvadu datu pārraidei. Šis standarts ir ieviests, lai nodrošinātu ātrāku un stabilāku signālu situācijā, kad nepārtraukti pieaug izmantoto bezvadu tīkla ierīču skaits. Pateicoties funkcijām MU-MIMO un OFDMA rūterim var pievienoties līdz pat četrām reizēm vairāk ierīču.

Rūteris spēj nodot līdz pat 1000 Mbit/s, nezaudējot ātrumu. Pateicoties augstai veiktspējai var bez traucējumiem lietot programmas un servisus, kuriem ir svarīgā liela caurlaidība, piem., skatīties 4K video vai spēlēt VR spēlēs.

Rūtera Zyxel EX3301-T0 AX 1800 īpašības:

  • 802.11a/g/n/ac/ax, WPA2/WPA3 un WPS;
  • Divu diapazonu tehnoloģija – 2.4GHz un 5GHz diapazoni stabilam bezvadu signālam;
  • Zyxel MPro Mesh® risinājums ļauj izveidot stabilu bezvadu tīklu visā mājā, nodrošinot lielāku ātrumu, plašāku pārklājumu un drošāku savienojumu ierīcēm, kas pievienotas tīklam;
  • Iespēja attālināti konfigurēt, jaunināt un pārvaldīt rūteri;
  • Tehnoloģijas MU-MIMO, Band Steering, AirTime Fairness;
  • Četri gigabita interneta porti un viens USB ports;
  • VLAN, QoS, IPv6 atbalsts;
  • Savietojams ar IPTV STB, Smart TV, DLNA ierīcēm.

 

Lai izmantotu ātrgaitas savienojamības priekšrocības, lietotāja ierīcēm (rūterim, datoram, viedtālrunim u.c.) ir jāatbalsta Wi-Fi 6 standarts. Ierīcei jābūt apzīmējumam – Wi-Fi 6. Daudzi tirgū pieejamie produkti jau to atbalsta. Piem., flagmaņu klases telefoni, planšetdatori un daži klēpjdatori. Ja ierīci iegādājāties 2019. gadā vai vēlāk, ir liela iespējamība, ka ierīce darbosies ar Wi-Fi 6 (802.11ax) tehnoloģiju. Lai to uzzinātu, iesakām iepazīties ar īpašībām ražotāja vietnē.

Rūteris Zyxel EX3301-T0 AX 1800 savietojams arī ierīcēm, kas neatbalsta Wi-Fi 6 (802.11ax). Šajā gadījumā tas mijiedarbosies ar tām kā iepriekšējā standarta –  Wi-Fi 5 (802.11ac) – rūteris.

Rūteris pieejams jaunajiem klientiem akcijas ietvaros.

Atpakaļ
Cits
mēn.
kwh
Pievienot
24 mēneši
12 mēneši
Beztermiņa
Mēs Jums rekomendējam