Jaunumi

Jauni kanāli Baltcom televīzijā
30Okt.

Telekomunikāciju uzņēmums Baltcom pastāvīgi strādā pie jaunu televīzijas kanālu piesaistīšanas, lai papildinātu savu televīzijas paku piedāvājumu ar interesantāko un aktuālāko televīzijas saturu, tādēļ no 2017. gada 1. novembra visiem Baltcom televīzijas klientiem testa režīmā būs pieejami divi jauni izklaides kanāli Пятница! International un THT4 International.

Ņemot vērā klientu interesi par izklaides kanālu THT, kas Baltcom klientiem pieejams jau kopš pagājušā gada pavasara, un tā labos reitingus, Baltcom klientiem turpmāk būs pieejams arī THT zelta klasikas raidījumu kanāls THT4, kā arī jauns izklaides un kulinārijas kanāls Пятница!.

Kanālā THT4 skatītājus smīdinās jau labi zināmie, kā arī pavisam jauni humora raidījumi un seriāli kā Comedy Club, Comedy Woman, Деньги или позор, Не спать!, Универ un daudzi citi. Savukārt kanāls Пятница! vedīs skatītājus garšas un piedzīvojumu meklējumos apkārt pasaulei un ne tikai ar raidījumiem Ревизорро. Дети, Еда, я люблю тебя!, На ножах, Орел и Решка. Перезагрузка, Большие чувства un daudzām citām aizraujošām pārraidēm.

Klientiem, lai redzētu Пятница! un THT4 kanālus, papildu darbības nebūs jāveic. Jaunie kanāli testa režīmā būs pieejami, lai izvērtētu skatītāju pieprasījumu pēc šiem kanāliem, un tie atradīsies filmu kanālu Sony Turbo un Sony Channel vietā.

Kanāli Sony Turbo (Nr. 892) un Sony Channel (Nr. 891) HD kvalitātē turpmāk būs pieejami tikai interaktīvās un digitālās televīzijas klientiem kā testa kanāli.

Analogās kabeļtelevīzijas klienti līdzīga satura filmas un seriālus turpmāk varēs baudīt populārajos filmu kanālos FOX, FOX Life un Иллюзион+, kā arī izklaides kanālos TV3, 3+ un TV6.

Papildu informācija par Baltcom pakalpojumiem, zvanot uz tālruņa numuru 27370000 vai rakstot uz [email protected].

Atpakaļ
Cits
mēn.
kwh
Pievienot
24 mēneši
12 mēneši
Beztermiņa
Mēs Jums rekomendējam