Jaunumi

Jauni kanāli Baltcom televīzijā
31Jan.

Telekomunikāciju operators Baltcom pastāvīgi meklē jaunus televīzijas kanālus, lai papildinātu savu televīzijas pakalpojumu piedāvājumu ar aktuālāko un aizraujošāko televīzijas kanālu saturu pasaulē.

No 2019. gada 31. janvāra Interaktīvās, Digitālās un OPEN televīzijas klientiem ir pieejams jauns informatīvi izklaidējošs kanāls – 5 канал (Nr.163).

Kabeļtelevīzijas klientiem kanāls 5 канал būs pieejams no 4. maija. Televīzijas kanāls 5 канал aizvietos kanālu Иллюзион+, kas arī turpmāk būs pieejams Digitālajā un Interaktīvajā televīzijā.

5 канал – viens no informācijas apraides līderiem, kurš nodrošina augstas kvalitātes seriālu saturu. Veiksmīgs kanāla formāts un tā projekti izklaidē un priecē miljoniem skatītāju. Kanāls aizrauj ar Krievijas kino vērienīgām pirmizrādēm un mīļāko seriālu jaunākajām sezonām.

Savukārt jau iecienītais filmu kanāls Filmzone (Nr.262) no 2019. gada 06. februāra būs pieejams HD kvalitātē kā Filmzone HD (Nr.262).

Tāpat no 2019. gada 06. februāra Interaktīvās un Digitālās televīzijas Pilnā bloka, kā arī OPEN televīzijas, klientiem būs pieejams jauns kristīgais kanāls Небеса ТВ7 (Nr.567).

Kristiešu televīzijas kanāls Небеса ТВ7 nes garīgās, Bībeles un ģimenes vērtības mūsdienu sabiedrības cilvēku dzīvēs.

Jaunos kanālus 5 канал un Небеса ТВ7, kā arī daudzus citus kanālus meklē savā vai jebkurā citā Baltcom televīzijas piedāvājumā https://baltcom.lv/televizija/.

Papildu informācija par Baltcom pakalpojumiem un individuāli risinājumi, zvanot uz tālruņa numuru 27370000.

Atpakaļ
Cits
mēn.
kwh
Pievienot
24 mēneši
12 mēneši
Beztermiņa
Mēs Jums rekomendējam