Jaunumi

Jauni kanāli Baltcom televīzijā – Super Baltic un Super+
04Nov.

Latvijā sāk raidīt divi jauni TV kanāli – Super Baltic un Super+, kas pieejami arī Baltcom abonentiem. Kanāli tika izveidoti speciāli, lai paplašinātu izklaides programmu izvēli krievvalodīgajiem skatītājiem Latvijā, Igaunijā, Lietuvā un Polijā.

Super Baltic, Super+

Kanāli priecēs skatītājus ar populāriem seriāliem, komēdijām, izklaides un realitātes šoviem, filmām un raidījumiem par tūrismu. Skatītāji redzēs tādus populārus seriālus kā “Kas tu esi” ar Katju Kuzņecovu titullomā, “Markus” ar Rihardu Lepersu titullomā, “Izglābt Veru”, “Tavā pusē”, “Cita es”, “Reāla mistika” u.c. Kanālos būs pieejami arī pašu veidoti latviešu-igauņu producēti raidījumi. Tie ir paredzēti gan jauniešiem, gan vecākiem skatītājiem.

Super+ – kanāls, kas paredzēts sieviešu auditorijai. Katja Kuzņecova (“Kas tu esi”), Nastja Zadorožnaja (“Cita es”) un citi populāri aktieri aicina skatītājus pavadīt laiku kopā ar labākajiem TV šoviem krievu valodā. Kanāla skatītāji varēs redzēt arī kulinārijas programmas un pārvērtību šovus. Kanāla “Super+” vēstnieks ir slavenais un iemīļotais latviešu aktieris Ivars Kalniņš, kurš vadīs vienu no programmām.

Super Baltic – izklaides kanāls jauniešu auditorijai. Skatītāji noteikti iemīlēs tādus situāciju komēdiju seriālus, kā ” Superpolicisti”, “Uzlādētie”, “Ātrā palīdzība” un citus humoristisku šovus. Bet projekts “Reāla mistika”, kas ir labi pazīstams pasaules valstīs, palīdzēs tikt galā ar daudziem tipiskiem aizspriedumiem.

Kanāli pieejami interaktīvās televīzijas un digitālās televīzijas abonentiem Standarta un Pilnajā blokā.

 

Atpakaļ
Cits
mēn.
kwh
Pievienot
24 mēneši
12 mēneši
Beztermiņa
Mēs Jums rekomendējam