Jaunumi

Jauni kanāli – Duo 7, Best4Sport, Best4Sport 2, QSport un BelRos
28Dec.

No 2022. gada janvāra Baltcom televīzijas abonentiem būs pieejami jauni kanāli – Duo 7, Best4Sport, Best4Sport 2, QSport un BelRos.

Duo 7 ir jauns izklaidējošs kanāls krievu valodā, kurā skatītāji var baudīt filmu un seriālu pirmizrādes no labākajām Krievijas studijām un straumēšanas servisiem, sekot līdzi populārām un labi zināmām komēdijām, kā arī detektīvseriāliem un melodrāmām. Duo 7 skatāmi tādi populāri seriāli kā “Likvidācija”, “Mīļākās”, “Vidusjoslas vampīri”, “Čikas”, “Metode” un citi.

Kanāli Best4Sport un Best4Sport 2 – ir sporta kanāli, kuri popularizē Latvijas sportistu sasniegumus, neaizmirstot arī par lielākiem pasaules sporta notikumiem: nacionālām līgām, Latvijas sportistu startiem uz starptautiskās arēnas un citām nozīmīgam sporta sacensībām.

QSport ir Krievijas Premjerlīgas futbola spēļu oficiālā raidorganizācija, kas translē visas spēles, apskatu programmas un ziņas. BelRos ir informācijas kanāls, kas veltīts Krievijas un Baltkrievijas attiecībām un citiem integrācijas procesiem postpadomju telpā.

Best4Sport aizvietos kanālu Sportacentrs.com, kas apvienosies ar kanālu TV4 un turpmāk nebūs pieejams Latvijas bezmaksas zemes apraidē. Kanāli Duo 7, Best4Sport 2, QSport un BelRos aizvietos kanālus ar zemākiem reitingiem – attiecīgi Duo 6, Sport 1, Psikhologyja 21 un Usad’ba-TV. Savukārt telekanālu Pilnajā blokā zemo reitingu dēļ vairs nebūs pieejami kanāli Auto24 un Drive.

Jaunie kanāli būs pieejami interaktīvās un digitālās televīzijas abonentiem, ka arī lielākai daļai kabeļtelevīzijas abonentu.

Kanālu nomaiņa notiks automātiski. Tomēr, ja jaunie televīzijas kanāli neparādās televīzijas kanālu sarakstā, iesakām veikt automātisko kanālu meklēšanu. Vairāk par automātisko kanālu meklēšanu lasiet šeit.

Ja jums ir jautājumi saistībā ar šīm izmaiņām vai citiem Baltcom pakalpojumiem, lūdzam sazināties ar Baltcom klientu apkalpošanas speciālistiem, zvanot uz tālruņa numuru 27370000 vai rakstot uz e-pastu [email protected].

Atpakaļ
Cits
mēn.
kwh
Pievienot
24 mēneši
12 mēneši
Beztermiņa
Mēs Jums rekomendējam