Jaunumi

Jauni mūzikas kanāli Baltcom televīzijā
01Mar.

Telekomunikāciju operators Baltcom pastāvīgi meklē jaunus televīzijas kanālus, lai papildinātu savu televīzijas pakalpojumu piedāvājumu ar aktuālāko un aizraujošāko televīzijas kanālu saturu pasaulē. Tāpat arī Baltcom aktīvi strādā, lai paplašinātu savu HD kanālu klāstu un sniegtu iespēju saviem klientiem baudīt ar vien vairāk dažāda satura kanālus augstākajā izšķirtspējā.

No 2018. gada 01. marta Baltcom interaktīvās un digitālās televīzijas Pilnā bloka klientiem ir pieejami divi jauni mūzikas kanāli – MTV Live HD un VH1 Europe.

MTV Live HD ir starptautisks mūzikas kanāls, kas piedāvā augstas klases izklaides programmu, ieskaitot labākos un jaunākos mūzikas video un “dzīvos” koncertus. Ieslēdz un baudi mūziku!

VH1 Europe ir mūzikas kanāls Eiropas auditorijai, kas piedāvā plaša spektra mūzikas video, šovus un raidījumus. Kanāls atskaņo gan 80-to, 90-to un 2000. gadu hītus, gan mūsdienu mūzikas video.

Jaunos kanālus MTV Live HD, VH1 Europe un daudzus citus kanālus meklē savā vai jebkurā citā Baltcom televīzijas piedāvājumā https://baltcom.lv/televizija/.

Papildu informācija par Baltcom pakalpojumiem un individuāli risinājumi, zvanot uz tālruņa numuru 27370000.

Atpakaļ
Cits
mēn.
kwh
Pievienot
24 mēneši
12 mēneši
Beztermiņa
Mēs Jums rekomendējam