Jaunumi

Jauni televīzijas kanāli TV3 Life un TV3 Mini
26Feb.

No 1. marta vairs nepastāvēs TV kanāli LNT un Kanāls 2. To vietā Baltcom televīzijas klientiem būs pieejami divi jauni kanāli – TV3 Life un TV3 Mini.

3 Life, 3 Mini logo
3 Life, 3 Mini logo

TV3 Life – sievietes atpūtai un iedvesmai

Kanāls TV3 Life ir orientēts galvenokārt uz sieviešu auditoriju. Tas piedāvās izklaidējošo programmu, kurā būs iekļauti seriāli, filmas, dažādas tematikas raidījumi un realitātes šovi. TV3 Life būs jaunā mājvieta arī vienam no pēdējo gadu skatītākajiem Latvijas seriāliem “Viņas melo labāk”.

TV3 Mini –  drošs un aizraujošs saturs bērniem latviešu valodā

TV3 Mini piedāvās plašu animācijas seriālu klāstu, tostarp klasiskos, visu iemīļotos Volta Disneja animācijas filmas, izglītojošus raidījumus un aizraujošas ģimenes filmas. Būtiski, ka viss saturs tiks piedāvāts latviešu valodā.

Kanāla programma veidota, īpaši domājot par izklaidējošu un drošu saturu pirmsskolas un skolas vecuma bērniem visas dienas garumā. Jau no pirmās dienas mazie televīzijas skatītāji varēs doties piedzīvojumos ar cūciņu Pepu, dzīvespriecīgo meitenīti Mašu, palaidnīgajiem burundukiem Čipu un Deilu, sapņaino Mazo Princi un daudziem citiem populāriem varoņiem. Šogad kanāla radošā komanda sāks piedāvāt arī lokāli veidotus raidījumus un dažādas izglītojošas ārzemju pārraides.

Ja Jums ir jautājumi saistībā ar šīm izmaiņām vai citiem Baltcom pakalpojumiem, lūdzam sazināties ar Baltcom klientu apkalpošanas speciālistiem, zvanot uz tālruņa numuru 27370000 vai rakstot uz e-pastu [email protected].

Atpakaļ
Cits
mēn.
kwh
Pievienot
24 mēneši
12 mēneši
Beztermiņa
Mēs Jums rekomendējam