Jaunumi

Kanāls Viasat Sport Baltic maina nosaukumu uz TVPlay Sports
10Aug.

All Media Baltics ilgtermiņa stratēģijas ietvaros 10. augustā Viasat Sport Baltic nosaukums Baltijā tiks mainīts uz TVPlay Sports! TVPlay Sports turpinās Viasat Sport Baltic stratēģiju, saglabājot absolūtā sporta līdera pozīcijas Baltijas valstīs un sniedzot saviem skatītājiem aizraujošākos pasaules sporta notikumus HD kvalitātē, kā arī papildinot piedāvājumu ar lielākajām zvaigznēm un sporta līgām.

Mūsdienu lielo un straujo pārmaiņu laikā All Media Baltics turpina attīstīties un paziņo, ka absolūtais sporta pārraižu līderis Baltijas valstīs, kanāls Viasat Sport Baltic, turpmāk būs zināms ar nosaukumu TVPlay Sports. Viasat Sport Baltic bija sporta pārraižu līderis gan Baltijas valstīs kopumā, gan katrā Baltijas valstī atsevišķi. All Media Baltics mērķis kanālam TVPlay Sports ir nostiprināt šīs pozīcijas vēl vairāk. Sākoties jaunajai sporta sezonai, programmdevējs ir gatavs sniegt skatītājiem vairāk par 1300 pasaules vadošo sporta sacensību un sportistu startu tiešraižu, kas kopumā veido vairāk kā 3200 tiešraides stundām no pasaules labākajām sporta sacensībām.

TVPlay Sports turpinās pārraidīt ne tikai cīņas starp labākajiem sportistiem uz futbola, basketbola un regbija laukumiem, bet arī aizraujošos un saspringtos UEFA Nāciju līgas notikumus. TVPlay Sports sniegs skatītājiem Baltijā iespēju vērot UEFA Eiropas futbola čempionāta finālturnīru. Skatītājiem Latvijā arī turpmāk būs iespēja sekot līdzi basketbola izlašu spēlēm FIBA Pasaules kausā un Latvijas basketbolistu gaitām Turkish Airlines Eirolīgā, kā arī Rīgas Dinamo spēlēm Kontinentālajā hokeja līgā. Lietuvas fanus priecēs basketbola valstsvienība un Kauņas Žalgiris sasniegumi basketbolā. Igaunijā skatītāji turpinās aizrautīgi just līdzi Ota Tenaka uzvarām Pasaules čempionāta rallijā posmos.

Toms Circenis, TVPlay Sports programmu direktors:

“Skatītāji izmaiņas kanāla vizuālajā izskatā pamanīs 10. augustā, kad tiks ieviesta jaunā kanāla identitāte. Jaunais kanāls skatītājiem sniegs iespēju HD kvalitātē baudīt Anglijas Premjerlīgas sezonas spēles un Tallinā notiekošo UEFA Superkausa dueli starp Madrides Real un Atletico. Rudens atnāks ar lieliskām ziņām, jo skatītājiem tiks piedāvāts otrs TVPlay Sports kanāls, kā arī papildus iespējas klausīties komentārus krievu valodā visām sporta pārraidēm.”

 

Informācija no All Media Baltics preses relīzes.

Atpakaļ
Cits
mēn.
kwh
Pievienot
24 mēneši
12 mēneši
Beztermiņa
Mēs Jums rekomendējam