Jaunumi

Klienti ir patīkami pārsteigti par Baltcom jauno Interaktīvo TV 3.0
11Okt.

Telekomunikāciju uzņēmums Baltcom 12.septembrī oficiāli laida klajā savu otro interaktīvās televīzijas platformu 3.0. Jaunās televīzijas beta versijas testēšanā aktīvi piedalījās gandrīz visi uzņēmuma darbinieki un vēlāk, vasaras vidū, arī pirmie 100 komerciālie klienti.

“Lielā mērā pateicoties aktīvai darbinieku iesaistei platformas testēšanā, jauno interaktīvo televīziju varējām piedāvāt klientiem jau šī gada rudenī. Tika ņemts vērā katra darbinieka viedoklis un ieteikumi, kas palīdzējuši uzlabot platformas darbību, kas rezultātā ir ļāvis Interaktīvo TV 3.0 padarīt par izcilas kvalitātes produktu,” ar gandarījumu stāsta Baltcom valdes loceklis Dmitrijs Ņikitins.

Lielākā daļa no pirmajiem komerciālajiem klientiem, salīdzinot Baltcom jauno interaktīvo televīziju ar citiem televīzijas piedāvājumiem Latvijā, atzina, ka jaunais Baltcom produkts ir ļoti ērts ikdienas lietošanai, ar modernu un pievilcīgu lietojumprogrammas dizaina risinājumu.

Jaunā televīzijas platforma ir īpaši izstrādāta, lai ar to būtu vienkārši darboties gan nepieredzējušam, gan zinošam lietotājam. Jaunās televīzijas ērto lietojamību izceļ tieši vecāka gadagājuma cilvēki, kuri atzīst, ka televīzijas sākumlapas izkārtojums ir viegli pārskatāms un, ka šīs televīzijas izmantošanai var ātri pielāgoties ikviens cilvēks.
No klientu puses visvairāk tiek novērtēta kanālu izvēlne, kura, salīdzinot ar konkurentu piedāvājumu ir daudz pārskatāmāka, kā arī īpaši veidotais TV sadaļu dizains.

Vēl vairāk par moderno platformas dizainu, klienti ir patīkami pārsteigti par pakalpojuma pievilcīgo cenu. Klientiem pārsteigumu rada tas, ka šāda līmeņa produkts – kvalitātes un iespēju ziņā – tiek piedāvāts par salīdzinoši zemu cenu, kas ir gandrīz divas reizes mazāka par konkurentu līdzīgiem piedāvājumiem, piemēram, viedtelevīzijām.

D.Ņikitins: “Jaunā interaktīvā televīzija tiks nepārtraukti attīstīta un papildināta ar jaunām iespējām, piemēram, citām lietotnēm vai vēl vairāk interaktīvām funkcijām. Ir saprotams, ka klienti, kuri ilgstoši izmantojuši kāda cita operatora televīziju vai Baltcom iepriekšējo interaktīvo televīziju bija pieraduši pie noteiktas kārtības un funkcijām savā televīzijā, un iesākumā izmēģinot interaktīvās televīzijas 3.0 platformu var likties, ka viss ir savādāk un tā ir sarežģīta, bet patiesībā šīs platformas lietošana ir daudz vienkāršāka, salīdzinot ar citām, pie tā esam īpaši strādājuši.“

Atpakaļ
Cits
mēn.
kwh
Pievienot
24 mēneši
12 mēneši
Beztermiņa
Mēs Jums rekomendējam