Jaunumi

LVRTC elektrības padeves traucējumu dēļ Baltcom klientiem nebija pieejami pakalpojumi
10Jan.

Sakarā ar elektropadeves traucējumiem Latvijas Valsts radio un televīzijas centrā, 9. janvārī  īslaicīgi tika apgrūtināta piekļuve Baltcom un citu operatoru pakalpojumiem. Šobrīd pakalpojumi Baltcom klientiem ir pilnībā atjaunoti.

Kā ziņo LVRTC pārstāvji, avārija notika darbu laikā, un to izraisīja cilvēciska kļūda. Tehnoloģiskās avārijas ietekmi juta trīs mobilo sakaru pakalpojumu sniedzēju klienti,  kā arī vairāku interneta sakaru pakalpojumu sniedzēju klienti, kuri saskarās ar īslaicīgiem interneta un interneta vietņu, tostarp valsts pārvaldes iestāžu interneta vietņu, darbības traucējumiem. Avārija ietekmēja arī uzticamības pakalpojumus. Sīkāk LVRTC paziņojumā.

Avārija ietekmēja arī Baltcom klientus visā Latvija. Lietotājiem nebija pieejami televīzijas un interneta pakalpojumi, kā arī tika traucēta Baltcom vietnes un klientu atbalsta tālruņa darbība.

Šobrīd visi Baltcom pakalpojumi ir pilnībā atjaunoti. Ja klientiem joprojām nav pieejams kāds no pakalpojumiem, lūdzam restartēt ierīces.

Atpakaļ
Cits
mēn.
kwh
Pievienot
24 mēneši
12 mēneši
Beztermiņa
Mēs Jums rekomendējam