Jaunumi

Nozares speciālisti vadības komandā un investoru ieguldījums atgriež Baltcom uz izaugsmes ceļa
24Mai.

Telekomunikāciju uzņēmuma Baltcom jaunā vadības komanda un divos gados veiktās ievērojamās investīcijas sekmējušas uzņēmuma finanšu situācijas stabilizēšanos un rādītāju izaugsmi.

Kopš 2015.gada Baltcom kopumā ieguldījis ap 7 milj. eiro sniegto pakalpojumu un tīkla infrastruktūras modernizēšanā. “Rezultātā ir izdevies uzlabot Baltcom klientu apmierinātību ar sniegto pakalpojumu kvalitāti, kā arī veiksmīgi piesaistīt jaunus klientus,” uzsver Baltcom valdes priekšsēdētājs Nicolas Boissin un piebilst, ka “nozīmīga investīcija ir arī augstas raudzes un nozarē pieredzējušu speciālistu piesaiste vadības komandā, kura mazāk kā 2 gadu laikā spējusi uzņēmumu atgriezt uz stabila izaugsmes ceļa un sasniegt redzamus rezultātus”.

Pakalpojumu un infrastruktūras modernizēšana
2016.gada sākumā saņemtais mezanīna finansējums no privātā kapitāla investīciju fonda Providence Equity Partners ļāvis palielināt investīcijas telekomunikāciju tīkla un tehnoloģiju attīstībā, uzlabot esošo pakalpojumu kvalitāti, kā arī strādāt pie jaunu pakalpojumu izveides.

Interneta datu plūsma palielināta par 20%
Baltcom platjoslas interneta pakalpojumu platformas modernizācijas rezultātā, vietās, kur tīkls jau ir pārslēgts uz jauno platformu, interneta datu plūsma ir palielinājusies par 20%, tā ļaujot klientiem nodrošināt maksimālo interneta ātrumu. Veiktie uzlabojumi uzņēmumam ļāvuši piesaistīt jaunus klientus. Baltcom pērn sāka arī optiskā tīkla pārklājuma paplašināšanu, kas ļāva uzlabot gan interneta, gan interaktīvās un digitālās televīzijas pakalpojumu kvalitāti.

Baltcom interaktīvās televīzijas klientu skaits gada laikā pieaug par 50%
Līdz ar televīzijas skatīšanās paradumu maiņu, augsts pieprasījums novērojams modernākā Baltcom mājas pakalpojuma segmentā – Baltcom interaktīvās televīzijas klientu skaits 2016.gadā, salīdzinot ar 2015.gadu, pieauga par 50%. Savukārt 2017.gada pirmajos trīs mēnešos lietotāju skaits ir palielinājies vēl par 10%. Kā norāda Boissin: “Cilvēki arvien vairāk izmanto iespēju iesaistīties sava televīzijas satura pārvaldīšanā – tās ir interaktīvās televīzijas priekšrocības. Baltcom arī turpmāk veltīs lielu uzmanību šī pakalpojuma pilnveidošanai un attīstībai”. Vienlaikus kā regulāra tendence nostiprinās esošo kabeļtelevīzijas abonentu izvēle pārslēgties uz modernāku un funkcijām bagātākiem televīzijas veidiem – interaktīvo televīziju vai digitālo televīziju.
Par Baltcom
Baltcom ir telekomunikāciju uzņēmums ar 26 gadu pieredzi Latvijas tirgū, tas ir otrs lielākais telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējs valstī, kas pierāda, ka uzņēmums ir uzticams, stabils un klientu novērtēts. Uzņēmums piedāvā tādus mājas pakalpojumus kā optiskais internets, interaktīvā televīzija, digitālā televīzija, mājas telefons un elektrība. Nodarbinot 286 cilvēkus, Baltcom ir arī viens no lielākajiem nodokļu maksātājiem valstī – pērn nodokļos tika samaksāti 2,398 milj. eiro.

Atpakaļ
Cits
mēn.
kwh
Pievienot
24 mēneši
12 mēneši
Beztermiņa
Mēs Jums rekomendējam