Jaunumi

Populārākais kanāls Baltcom televīzijā 2016.gadā skatīts 36 miljonus minūtes
09Jan.

post

Līdz ar tehnoloģiju attīstību un iedzīvotāju šī brīža televīzijas skatīšanās paradumiem, interaktīvā televīzija arvien vairāk kļūst par pieprasītāko televīzijas pakalpojumu, piesaistot telekomunikāciju uzņēmumiem daudz jaunu klientu.

Telekomunikāciju operators Baltcom apkopojis 2016.gada pēdējo sešu mēnešu skatītākos televīzijas kanālus interaktīvajā televīzijā. Populārākais kanāls Baltcom televīzijā 2016.gadā tika skatīts 36 056 936 minūtes.

“Protams laiks pie televizora tiek dalīts arī ar citu moderno elektronisko ierīču lietošanu, tomēr priekš pusgada statistikas šis skatīto minūšu skaits ir iespaidīgs”, atzīst Baltcom valdes priekšsēdētājs Nikolā Buasēns (Nicolas Boissin).

Skatītākie kanāli latviešu valodā Baltcom interaktīvajā televīzijā pērn bija TV3, LNT, LTV1, TV6 un LTV7. Skatītākie kanāli krievu valodā Baltcom interaktīvajā televīzijā pagājušajā gadā bija НТВ Мир Baltic, TNT, Первый Балтийский Канал, РЕН ТВ Baltic un 3+.
Populārāko kanālu topa augšgalā arī 2016.gadā bijuši tieši kanāli krievu valodā, kas Baltcom vadītāja skatījumā nav pārsteidzoši, bet gan liecina, ka latviešu kanālu saturam nepieciešamas jaunas vēsmas.

“Tas, ka skatītāko kanālu augšgalā Latvijā jau vairākus gadus ir kanāli krievu valodā nav pārsteigums nevienam, to apliecina arī pētījumu kompānijas TNS ikmēneša un ikgadējie skatītāko kanālu un pārraižu saraksti. Tomēr katru mēnesi ir vērojamas arī nelielas izmaiņas populārāko kanālu pirmajā desmitniekā, tas vairāk saistīts ar daudzu pārraižu sezonālo raksturu, piemēram, piemēram, gadalaika aktuālākās sporta pārraides, izklaides šovi vai arī pārraidīts tiek tāds pasaules mēroga notikums kā Olimpiskās spēles”, skaidro N.Buasēns.

Pērn gandrīz par 50% palielinājās Baltcom interaktīvās televīzijas skatītāju skaits salīdzinājumā ar 2015.gadu.

Šobrīd Baltcom interaktīvajā televīzijā klientiem ir iespēja pārraidi sākt no sākuma, raidījumu skatīties no arhīva, tīt uz priekšu un atpakaļ, apstādināt, pārraidi ierakstīt un, ja kanālam ir iespēja – arī mainīt valodu.

Atpakaļ
Cits
mēn.
kwh
Pievienot
24 mēneši
12 mēneši
Beztermiņa
Mēs Jums rekomendējam