Jaunumi

Reklāmas pārtīšana televīzijas kanālu TV3, TV3+, LNT, TV6 un Kanāls 2 arhīvā un ierakstos
11Jūn.

Līdz ar programdevēja – satura piegādātāja prasību, sākot ar 11.06.2019, tiek ieslēgts reklāmas pārtīšanas ierobežojums arhīvā un ierakstos.

Reklāmas pārtīšanas ierobežojums ir spēkā no viena satura piegādātāja – “AM Baltics” pieciem televīzijas kanāliem: TV3, TV3+, LNT, TV6 un Kanāls 2. Šāds ierobežojums nav paredzēts nevienam citam TV kanālam.

Faktiski šis ierobežojums nozīmē to, ka skatoties pārraidi arhīvā vai ierakstā nav iespējams pārtīt reklāmu. Arī vietas, kurās reklāmu pārtīt nav iespējams, tiek atzīmētas satura piegādātāja pusē. Ņemiet vērā, ka noskatoties vienu reklāmas bloku pilnībā, ierobežojums šim TV kanālam tiek atcelts uz tuvākajām 10 minūtēm. Reklāmas bloka skatīšanas laikā netiek ierobežota nekāda cita interaktīvās televīzijas funkcionalitāte (televīzijas kanālu pārslēgšana, pāreja uz kanāla tiešraidi, pauze utt.)

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Šādu vai līdzīgu ierobežojumu televīzijas pakalpojumos jau ir ieviesuši vai šobrīd ievieš citi TV operatori, kas, piemēram, pārraida reklāmu jau brīdī, kad televīzija tiek ieslēgta un šādu reklāmu nav iespējams ne apstādināt, ne izlaist.

Atpakaļ
Cits
mēn.
kwh
Pievienot
24 mēneši
12 mēneši
Beztermiņa
Mēs Jums rekomendējam