Jaunumi

Skaties gada galveno cīņu starp Briedi un Dortikosu Baltcom televīzijā!
22Sep.

Nepalaid garām ilggaidītu cīņu starp Mairi Briedi un Junielu Dortikosu, kura notiks 26. septembrī! Skaties to Baltcom televīzijā – TV3 Sport 3 kanālā.

Briedis vs. Dortikoss

Mairis Briedis un Juniers Dortikoss cīnīsies Pasaules boksa supersērijas (WBSS) otrās sezonas finālā. Uzvarētājs savā īpašumā iegūs Muhameda Ali trofeju. Uz spēles būs likts arī Dortikosam piederošais Starptautiskās boksa federācijas (IBF) 1. smagā svara pasaules čempiona tituls.

Briedis savā karjerā ir izcīnījis 26 uzvaras, no kurām 19 ir bijušas ar nokautu, bet vienīgais zaudējums piedzīvots WBSS iepriekšējās sezonas pusfinālā pret Oleksandru Usiku. 2017. gada aprīlī Briedis uzvarot Marko Huku ieguva savā īpašumā Pasaules boksa padomes (WBC) 1. smagā svara pasaules čempiona jostu.

Dortikoss ir izcīnījis 24 uzvaras, no kurām 22 ir beigušās ar nokautu, un arī viņam vienīgais zaudējums ir pagājušās sezonas WBSS pusfinālā, kurā kubietis atzina Krievijas boksera Murata Gasijeva pārākumu.

Brieža un Dortikosa cīņa sākotnēji bija jānotiek 21. martā Arēnā Rīga. Koronavīrusa pandēmijas noteikto ierobežojumu dēļ fināls tika pārcelts. Šoreiz viņi cīnīsies Plazamedia Studios Ismaningas pilsētā netālu no Minhenes.

26. septembra boksa turnīrs sāksies plkst. 22:00 pēc Latvijas laika, bet galvenā cīņa – ap plkst. 00:00. Tiešraidi komentēs ierastie TV3 Sport boksa komentētāji – Eiropas čempions boksā Elvis Mihaiļenko latviešu valodā, kā arī Romāns Dāboliņš un Vladimirs Ivanovs krievu valodā.

TV3 Sport 3 kanāls ir pieejams Baltcom digitālās un interaktīvās televīzijas klientiem papildu pakā TV3 Sport+Film.

Atpakaļ
Cits
mēn.
kwh
Pievienot
24 mēneši
12 mēneši
Beztermiņa
Mēs Jums rekomendējam