Jaunumi

Skaties izglītojošo kanālu “Tava klase” Baltcom IPTV bez maksas datorā vai telefonā
07Apr.

Lai mācīšanās attālināti būtu vieglāk paveicama, no 6. aprīļa startēja speciāli veidota televīzija “Tava klase”, kuru pārraidīs kanāli ReTV un Sportacentrs.com TV.

Tava klase Baltcom TV
Tava klase Baltcom TV

“Tava klase” pārraides vari skatīties bez maksas Baltcom televīzijā, pat ja neesi mūsu klients. Bez reģistrācijas un reklāmām par reģistrāciju ReTV un Sportacentrs.com TV kanāli ir brīvi pieejami IPTV platformā online un uz viedtālruņa vai planšetes, lejuplādējot iOS vai Android aplikāciju.

Sākt lietot ir pavisam vienkārši:

1. Ienāc iptv.baltcom.lv vai atver mobilo aplikāciju un izvēlies “Izmēģināt bez reģistrācijas”:

Skaties Tava klase
Izmēģināt bez reģistrācijas

2. Izvēlies kanālu ReTV vai Sportacentrs.com TV:

Skaties Tava klase
Skaties Tava klase

3. Skaties un mācies!

Lai skatītos televīziju interneta pārlūkā, iesakām izmantot Google Chrome. Ja nepaspēji uz mācību stundu, to var noskatīties vēlāk, jo pārraides būs pieejamas arhīvā.

Par “Tava klase”

Kanāla “Tava klase” izveide ir Izglītības un zinātnes ministrijas iniciatīva, lai veicinātu attālināto mācību pieejamību un atvieglotu skolēnu, pedagogu un vecāku darbu. Katru dienu tiks pārraidītas vairākas virtuālās mācību stundas, kuras vadīs dažādi pedagogi. No 6. aprīļa darba dienās no plkst. 9.00 līdz 13.40 pārraidīs 1.-6. klašu skolēniem paredzētu saturu, bet no 14. aprīļa – 9. līdz 12. klašu skolēniem.

Atpakaļ
Cits
mēn.
kwh
Pievienot
24 mēneši
12 mēneši
Beztermiņa
Mēs Jums rekomendējam