Jaunumi

Tagad arī Baltcom televīzijā pieejami Viaplay straumēšanas kanāli
06Jūn.

Ar prieku paziņojam, ka Viasat Filmas+Sports paka (iepriekš Viasat Combo) ir paplašināta ar diviem jauniem straumēšanas kanāliem – Viaplay1 un Viaplay2, kuri papildinās esošo sporta kanālu saturu, sniedzot sporta faniem iespēju sekot līdzi ekskluzīvu, populāru un aizraujošu sporta notikumu tiešraidēm.

Viaplay straumēšanas kanālos būs iespējams vērot tādas sporta notikumu tiešraides kā Pasaules boksa supersērijas finālu (tostarp Latvijas Boksera Maira Brieža cīņu), Premjerlīgas spēles, Eirolīgas spēles, KHL spēles, UEFA Čempionu līgas spēles u.c.  Jauno straumēšanas kanālu TV programmai iespējams sekot līdzi elektroniskajā programmas gidā (EPG), kas pieejams katra klienta televizorā.

Digitālās televīzijas klientiem, lai skatītos jaunos kanālus, jāveic automātiskā kanālu meklēšana, atbilstoši savas TV aparatūras lietošanas instrukcijai.

Interaktīvās televīzijas klientiem izmaiņas notiks automātiski.

Ja Jums ir jautājumi saistībā ar šīm izmaiņām vai citiem Baltcom pakalpojumiem, lūdzam sazināties ar Baltcom klientu apkalpošanas speciālistiem, zvanot uz tālruņa numuru 27370000 vai rakstot uz e-pastu [email protected].

Atpakaļ
Cits
mēn.
kwh
Pievienot
24 mēneši
12 mēneši
Beztermiņa
Mēs Jums rekomendējam