Klientu lojalitātes programma

Mēs novērtējam mūsu ilggadējos klientus, tāpēc esam izveidojuši Baltcom klientu lojalitātes programmu, kas ļauj izmantot paaugstinātas klases servisu, saņemt īpašu apkalpošanu un izbaudīt patīkamus bezmaksas bonusus un dažādas atlaides.

Baltcom lojalitātes programma

ZELTA programma

Kļūt par programmas dalībnieku ir ļoti vienkārši – ja esi Baltcom ilggadējs klients, Tu automātiski iegūsti Zelta klienta statusu un vari izmantot sekojošas lojalitātes programmas iespējas:

Bezmaksas tehniskā speciālista vizīte

Uz TV ekrāna paradījās traucējumi, interneta ātrums ir nepietiekošs vai saskāries ar citiem tehniskiem traucējumiem – Tev vairs nebūs jāuztraucas par papildu izmaksām. Droši izsauc Baltcom speciālistu, jo tagad tas ir par brīvu. Speciālista vizīti vari pieteikt bez ierobežojumiem – cik bieži vien ir nepieciešams.


Bezmaksas vada un citas Baltcom aparatūras nomaiņa

Vadu sagrauza kucēns vai tas tika bojāts remonta laikā, Baltcom esošā televīzijas uztveršanas aparatūra savu laiku ir nokalpojusi – piedāvāsim labāko risinājumu un nodrošināsim vada vai aprīkojuma nomaiņu bez maksas.


Bezmaksas TV regulēšana

Neizdodas atrast kanālus, sakārtot tos, izveidot favorītu sarakstu vai tikt galā ar televīzijas īpašībām – Baltcom tehniskais speciālists noregulēs Tavu TV bez maksas.


Papildu TV pieslēgšana

Turpmāk, pieslēdzot katru nākamo televizoru, Tev nebūs jāmaksā par pieslēguma nodrošināšanu un abonēšanas maksa par papildu TV (Interaktīvās televīzijas abonentiem maksa par papildu aparatūras īri būs ar 50% atlaidi – tikai 1.25€/mēn.). Šī iespēja ir pieejama, pagarinot līgumu uz 24 mēnešiem.


Bezmaksas Wi-Fi rūtera konfigurēšana

Ja esi iegādājies jaunu rūteri vai ir zaudēti rūtera iestatījumi – mūsu tehniskais speciālists palīdzēs uzstādīt un nokonfigurēt to.


Jaudīgs Wi-Fi rūteris bezmaksas nomā

Ja Tev nepieciešams bezvadu rūteris, nodrošināsim iespēju uz līguma darbības laiku to nomāt bez maksas. Šī iespēja ir pieejama, pagarinot līgumu uz 24 mēnešiem.


Bezmaksas pakalpojuma pārnešana uz jaunu dzīves vietu

Lai pārcelšanās noritētu bez liekiem tēriņiem, nodrošināsim pakalpojumu ierīkošanu jaunajās mājās bez maksas. Šī iespēja ir pieejama, pagarinot līgumu uz 24 mēnešiem.


Atvaļinājums pakalpojumiem

Ja kādu laiku neizmantosi Baltcom pakalpojumus, piemēram, vasaras atvaļinājuma laikā, Tu vari pieteikt atvaļinājumu pakalpojumiem (līdz 3 mēnešiem gadā), kura laikā maksāsi simbolisku maksu – tikai 1€/mēn. par katru pakalpojumu. Šī iespēja ir pieejama, pagarinot līgumu uz 24 mēnešiem.


 

Ja vēlies izmantot kādu no augstāk minētājām privilēģijām vai vienkārši uzzināt vairāk par Zelta klienta statusu, droši zvani 27370000 vai raksti [email protected], un mēs labprāt pastāstīsim.

Mēs rūpējamies, lai Tu saņemtu vislabāko servisu!