Izmaiņas televīzijas kanālu sarakstā

Kanālu maiņa

Mēs pastāvīgi pilnveidojam televīzijas kanālu piedāvājumu, lai Jūs varētu skatīties aktuālu un kvalitatīvu televīziju. No 5. janvāra Jums būs pieejami sekojoši kvalitatīvi un aizraujoši kanāli, kas aizvietos esošus kanālus ar zemākiem reitingiem:

Viasat History HD

Viasat History iedvesmo skatītājus ar aizraujošu saturu un mūsdienu redzējumu par vēsturi. Tas ir labi pārdomātas programmas, kuras liek aizdomāties. Jūs gaida harizmātiskāko vēsturnieku stāsti un dažādi viedokļi, kas palīdz izprast vēsturiskos notikumus. Šis kanāls aizvieto Discovery Channel.


Viasat Nature HD

Zinātniski-izglītojošs kanāls par dabu un savvaļas dzīvniekiem, kur redzami slaveni ceļotāji, dabaszinātnieki un raidījumu vadītāji. Kanāls ir piemērots visai ģimenei un satur dokumentālas programmas, ko producējušas pasaules vadošās televīzijas studijas, tostarp BBC, ITV Global, ORF un TWI. Šis kanāls aizvieto Animal Planet.


TV3 Sport Open HD

Apjomīgākais un daudzveidīgākais sporta kanāls, kura saturs tiek komplektēts atbilstoši Baltijas reģiona valstu iedzīvotāju interesēm. Izsmeļošas starptautiska un vietēja mēroga sporta pārraides ar komentāriem latviešu valodā. Šis kanāls aizvieto Eurosport 1.


Setanta Sport 1 HD

Seko līdzi lielākajiem sporta notikumiem pasaulē! Setanta Sports 1 ir populārs kanāls sporta cienītājiem, kurš piedāvā saviem skatītājiem izbaudīt futbolu, hokeju, MMA, boksu, golfu, kriketu, austrāliešu futbolu, regbiju un citus sporta veidus. Šis kanāls aizvieto Eurosport 2.


Docubox HD

Dokumentāls kanāls, kur tiek piedāvātas filmas, seriāli un programmas par savvaļas dabu, zinātni, cilvēci un pasaules kultūru ar aizraujošu filmēšanu augstas kvalitātes formātā. Šis kanāls aizvieto Travel Channel.


V mire zhivotnykh HD

Jūs iepazīsieties ar mūsu planētas spožākajiem faunas pārstāvjiem, varēsiet vērot, kā viņi piedzimst un attīstās. V mire zhivotnykh kanālā Jūs atradīsiet simtiem kuriozu faktu un pārsteidzošu stāstu par četrkājaino draugu dzīvi, bet HD formāts palīdzēs radīt pilnīgas vienotības sajūtu ar dabu. Šis kanāls aizvieto Fine Living.


Okhotnik i rybolov

Izklaidējošs kanāls par mednieku un zvejnieku aizraujošiem piedzīvojumiem skaistākajās pasaules malās. Sekojiet līdzi nozares jaunumiem un uzziniet labāko mednieku un makšķernieku noslēpumus. Šis kanāls aizvieto TLC.


 

Ja Jums ir jautājumi saistībā ar izmaiņām vai būs nepieciešama palīdzība ar kanālu meklēšanu, lūdzam rakstīt [email protected] vai zvanīt 27370000.

Patīkamu skatīšanos!