Izmaiņas televīzijas kanālu sarakstā

Kanālu maiņa

Mēs pastāvīgi pilnveidojam televīzijas kanālu piedāvājumu, lai Jūs varētu skatīties aktuālu un kvalitatīvu televīziju. No 5. janvāra Jums būs pieejami sekojoši kvalitatīvi un aizraujoši kanāli, kas aizvietos esošus kanālus ar zemākiem reitingiem:

Viasat History HD

Viasat History iedvesmo skatītājus ar aizraujošu saturu un mūsdienu redzējumu par vēsturi. Tas ir labi pārdomātas programmas, kuras liek aizdomāties. Jūs gaida harizmātiskāko vēsturnieku stāsti un dažādi viedokļi, kas palīdz izprast vēsturiskos notikumus. Šis kanāls aizvieto Discovery Channel.


Viasat Nature HD

Zinātniski-izglītojošs kanāls par dabu un savvaļas dzīvniekiem, kur redzami slaveni ceļotāji, dabaszinātnieki un raidījumu vadītāji. Kanāls ir piemērots visai ģimenei un satur dokumentālas programmas, ko producējušas pasaules vadošās televīzijas studijas, tostarp BBC, ITV Global, ORF un TWI. Šis kanāls aizvieto Animal Planet.


Setanta Sport 1 HD

Seko līdzi lielākajiem sporta notikumiem pasaulē! Setanta Sports 1 ir populārs kanāls sporta cienītājiem, kurš piedāvā saviem skatītājiem izbaudīt futbolu, hokeju, MMA, boksu, golfu, kriketu, austrāliešu futbolu, regbiju un citus sporta veidus. Šis kanāls aizvieto Eurosport 1.


KHL TV

Kontinentālās hokeja līgas televīzijas kanāls, kas pilnībā veltīts hokejam. Kanāls pārraida ikgadējos čempionātus, nozīmīgas spēles un ziņas no hokeja pasaules. Šis kanāls aizvieto Eurosport 2.


TV3 Mini HD

TV3 Mini programma veidota, īpaši domājot par izklaidējošu un drošu saturu pirmsskolas un skolas vecuma bērniem visas dienas garumā. Kanāls piedāvā plašu animācijas seriālu klāstu, tostarp klasiskos, visu iemīļotos Volta Disneja animācijas filmas, izglītojošus raidījumus un aizraujošas ģimenes filmas. Šis kanāls aizvieto Kidzone TV.


 

Ja Jums ir jautājumi saistībā ar izmaiņām vai būs nepieciešama palīdzība ar kanālu meklēšanu, lūdzam rakstīt [email protected] vai zvanīt 27370000.

Patīkamu skatīšanos!