Izmaiņas televīzijas kanālu sarakstā

Kanālu maiņa

Mēs pastāvīgi pilnveidojam televīzijas kanālu piedāvājumu, lai Jūs varētu skatīties aktuālu un kvalitatīvu televīziju. No 5. janvāra Jums būs pieejami sekojoši kvalitatīvi un aizraujoši kanāli, kas aizvietos esošus kanālus ar zemākiem reitingiem:

Fox Life HD

Izklaidējošs televīzijas kanāls mūsdienīgai un aktīvai sieviešu auditorijai. Fox Life piedāvā pasaulē iemīļotākus seriālus, populārus realitātes šovus, raidījumus par modi un zvaigžņu dzīvi u.c. Šis kanāls aizvieto Star Cinema.


Filmzone+

Filmzone+ ir plaša satura filmu kanāls – sākot no Holivudas grāvējiem līdz mākslinieciskajam kino. Kanāls ietver dažādu žanru filmas, kas patīk sievietēm: drāmas, komēdijas, traģiskas filmas un romantiskais kino. Šis kanāls aizvieto Star Family.


TBN

Kristiešu kanāls, kura ēterā gan tematiskās programmas par ģimeni, darbu, komunikāciju, gan vēsturiski projekti (“Laika mašīna” un “Atdzīvinātās vēstures noslēpumi”), kulinārijas un sarunu šovi, sociālie projekti un ziņu izlaidumi no visas pasaules. Šis kanāls aizvieto Shanson TV.


 

Ja Jums ir jautājumi saistībā ar izmaiņām vai būs nepieciešama palīdzība ar kanālu meklēšanu, lūdzam rakstīt [email protected] vai zvanīt 27370000.

Patīkamu skatīšanos!